• 100% Okulary 100% SPEEDCRAFT AIR Soft Tact Black - HiPER Red Multilayer Mirror Lens (Szkła Czerwone Lustrzane Wielowarstwowe, LT

Product code: STO-61004-100-43
No goods
1539.90
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
Courier (COD) 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
SPEEDCRAFT AIR
To ostateczne połączenie nauki i technologii.
Jest to efekt dźwigni nad konkurencją.
To jest kontrola najważniejszego elementu ziemi: POWIETRZA.

Przejmij kontrolę nad powietrzem. To kolejna rewolucja w dziedzinie okularów ochronnych. Speedcraft AIR zawiera wbudowany rozszerzacz do nosa, który pozwala kontrolować rozszerzenie nosa od minimum do maksimum. Testowany przez trzykrotnego mistrza świata UCI Road, Petera Sagana, system ten został zaprojektowany, aby wyprzedzić peleton. Speedcraft AIR zaczyna się od wielokrotnie nagradzanych soczewek Speedcraft uznanych za rozległą widoczność poziomą i pionową, zapewniając niezakłócony widok i optymalne pole widzenia. Są to jedyne na świecie okulary rowerowe z opatentowaną technologią oddychania AC Systems i metalowymi naklejkami na nos, które zabezpieczają system i zapewniają jego prawidłowe działanie. Regulator noska można dopasowaywać, obracając małe pokrętło, a ramiona magnetyczne noska mogą być otwierane lub zamykane, aby kontrolować rozszerzenie nosa podczas jazdy.

Duża soczewka wykorzystuje odporną na zarysowania powłokę HYDROILO, która odpycha olej i wodę. Konstrukcja ramki TR90 pozwala na zwiększenie przestrzeni między soczewką a twarzą, aby zwiększyć przepływ powietrza i zapobiec parowaniu. Zauszniki wykończone ultra przyczepną gumą sprawiają, że Speedcraft AIR wygodnie spoczywa na twarzy i pozostaje na miejscu, niezależnie od tego, jak bardzo się pocisz.

- Rozległa pojedyncza soczewka zapewnia 360-stopniową widoczność, zapewniając niezakłócony widok i optymalne pole widzenia
- Wbudowany rozszerzacz do nosa AC Systems kontroluje rozszerzenie nosa za pomocą regulacji małego pokrętła pośrodku okularów od minimalnego do maksymalnego poziomu
- Rozszerzanie nosa zwiększa się na żądanie, aby pomóc w regulacji oddychania przez nos, aby zrównoważyć prawidłowy stosunek powietrza wchodzącego do płuc w odpowiedniej kolejności
- Speedcraft AIR jest w pełni regulowany, aby było łatwo zmieniać przepływ powietrza podczas jazdy. Pozwala to lepiej kontrolować oddech.
- Niezwykle przyczepne gumowe końcówki zauszników zapewniają pewne dopasowanie bez względu na to, jak się pocisz
- Zwiększona przestrzeń między obiektywem a twarzą zwiększa przepływ powietrza i zapobiega parowaniu
- Zauszniki ramki tworzą bezpieczne dopasowanie do głowy i kontrolują wilgotność
- Konstrukcja okalająca zmniejsza ruch okularów na twarzy
- Soczewka HiPER Red Multilayer Mirror Lens: poprawia kolor i przejrzystość, kategoria filtra 2, przepuszczalność światła 21%
- Soczewka Clear Lens: kategoria filtra 0, przepuszczalność światła 93%


• Soczewka cięta cylindrycznie o grubości 1,6 mm, dla maksymalnej przejrzystości.
• Dostępne w opcji regularnej i krótkich soczewek dla optymalnego dopasowania.
• 100% ochrona przed promieniowaniem UV.
• X-ekstremalna powłoka zewnętrzna Hydroilo.
• Pełna gama wymiennych wymiennych soczewek dla wszystkich warunków oświetleniowych.
• Zaprojektowane w Kalifornii.
• Produkowane we Włoszech.
• Certyfikat CE i ANSI.


TECHNOLOGIE SOCZEWEK:

HIPER LENS

CO TO JEST?
Opatentowana przez 100% technologia soczewek wysokiej rozdzielczości poprawia szczegółowość i ostrość oraz sprawia, że kolory są bardziej żywe.

JAK TO DZIAŁA?
Selektywne filtrowanie promieni świetlnych w celu zwiększenia kontrastu i ostrości. Wyostrza otoczenie, aby zobaczyć więcej istotnych rzeczy.

PO CO?
Zobaczysz więcej, tego co się naprawdę liczy.


TECHNOLOGIE RAMEK:

TR90 - GRILLAMID
Najlepszy materiał do stworzenia elastycznych, trwałych i wygodnych okularów sportowych:
• Niełamliwy
• Lekki
• Wysoka wytrzymałość na zmienne zginanie
• Wysoka odporność na chemikalia i pęknięcia naprężeniowe (pot, UV, krem do opalania,...)
• 100% wstrzyknięty filtr UV w soczewki

ULTRA-GRIP TPE RUBBER PADS & TIPS
Specjalna guma TPE w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym wzornictwem dla większej przyczepności zapewnia najlepsze dopasowanie i komfort (dotyczy noska i końcówek zauszników). Im bardziej się pocisz, tym większa przyczepność.

THIN TEMPLE TIPS
Cienkie końcówki zauszników zaprojektowane dla optymalnej kompatybilności z kaskami i czapkami.

OPTIMIZED FRAME VENTILATION
Otwory wentylacyjne w ramce dla prawidłowego przepływu powietrza, w celu powstrzymania parowania i kontrolowania wilgoci.

ADVANCED TOP FRAME DESIGN
Unikalny kształt ramki, zaprojektowany w 100% z DNA, pozwala na zwiększenie przestrzeni między soczewką a twarzą, aby zwiększyć przepływ powietrza i zapobiec parowaniu oraz oferuje rozległy widok w poziomie i w pionie.MARKA 100%

100% - DOSTARCZAMY WIZJĘ.
100% dotyczy Wizji. Co widzą nasi sportowcy i jak wprowadzamy innowacje. Umożliwiamy sportowcom widzenie i myślenie w inny sposób. Zerwanie z konwencją wymaga wyobraźni, innowacji i jasności. Okulary 100% zapewniają widzenie i pewność siebie. Koncentrujemy się na eliminowaniu zakłóceń na najwyższym poziomie wyścigów i zawodów.


NASZE DZIEDZICTWO TO INNOWACJA.
NASZĄ TRADYCJĄ JEST WYDAJNOŚĆ.

EWOLUCJA PRĘDKOŚCI
Nasza przeszłość jest naszym impetem - system wysokiej rozdzielczości soczewek 100% jest wynikiem dziesięcioleci pasji, designu, rzemiosła i badań.

Ochrona i komfort
Soczewki poliwęglanowe są nietłukące i odporne na uderzenia. Hydroilo powłoka odpychająca olej i wodę utrzymuje soczewki dłużej w czystości.

Zdrowsze i mniej zmęczone oczy
Kompletna filtracja przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, aby Twoje oczy były zdrowe. Filtracja przed światłem niebieskim, która zmniejsza zmęczenie oczu, zapewniając bardziej komfortowe widzenie.

Czystsze, dokładniejsze widzenie
Optycznie nieskazitelne, odporne na zarysowania soczewki zapewniają niezrównaną przejrzystość i wzmocnienie kolorów dzięki odcieniom do wszystkich warunków jazdy.

Soczewki zmniejszają zmęczenie, poprawiają kolor i wyostrzają widoczność.

ZAPROJEKTOWANE W KALIFORNII.
WYKONANE WE FRANCJI I WŁOSZECH.


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question