• Jobe Paddleboard z akcesoriami deska Jobe Aero SUP Duna 11.6 - 21004

Product code: 486421004

Szybki paddleboard idealny na dalekie przejażdżki, łatwy w prowadzeniu, nośność do 160 kg.

No goods
4389.00
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 14.6 kg
EAN 8718181280907
Leave your phone

Paddleboard z akcesoriami Jobe Aero SUP Duna 11.6 - 2021 jest idealnym towarzyszem podczas długodystansowych przejażdżek. Dzięki rewolucyjnej technologii X-Stitching ta deska jest niezwykle lekka i sztywna po napompowaniu. Jej kształt sprawia, że deska jest łatwa do kontrolowania i szybka, dzięki czemu jest idealna do przejażdżek na długich dystansach. Aby upewnić się, że Duna jest trwała, ma dodatkową warstwę na szynach i na środku deski. Zainspiruj się i ciesz się niezapomnianymi wodnymi przygodami z Paddleboardem z akcesoriami Jobe Aero SUP Duna 11.6 - 2021. Nadaje się do zbiorników, jezior, mórz i łagodnych rzek.

Paddleboard jest wyposażony w regulowane wiosło z włókna szklanego, smycz i pompkę ręczną, które ułatwiają nadmuchiwanie. Całość (łącznie z deską) zapakowana jest w praktyczny, wodoodporny plecak, który umożliwia łatwe przenoszenie. Wszystko, co musisz zrobić, to dostać się na miejsce startu, nadmuchać deskę, wskoczyć na nią i zacząć wiosłować.

X-Stitching - nowa technologia dla lżejszych i sztywniejszych paddleboardów

Wnętrze deski nie składa się już z setek pojedynczych włókien nylonowych, ale tylko z jednego, które jest przeplecione krzyżowo przez całą deskę. W rezultacie dwuwarstwowy PVC jest połączony tak skutecznie, jak zawsze, a zatem jest niezwykle sztywny po napompowaniu. Dodaj technologię „Heat-Bonded" (poszczególne warstwy są łączone maszynowo w wysokich temperaturach, a nie ręcznie), a otrzymasz niesamowity SUP o doskonałych właściwościach jezdnych. Taśmy ochronne po bokach zapobiegają przedostawaniu się powietrza i zapewniają dodatkowe wzmocnienie.

 

 

Dzięki swojej wyrafinowanej konstrukcji i zaawansowanej technologii Paddleboardy Jobe nie uginają się pod naciskiem, zachowując doskonałe właściwości jezdne.

 

Z drugiej strony niemarkowe paddleboardy nie są tak solidne i nie radzą sobie ze standardowym obciążeniem. W rezultacie mogą one znacznie zginać się w środku, psując w ten sposób wrażenia z pływania.

Paddleboardy Jobe są dostarczane z kompletnym zestawem akcesoriów, w tym skuteczną pompką ze zdejmowanym manometrem, wiosłem z włókna szklanego, smyczą do wiosła (drutem zabezpieczającym), zestawem naprawczym i dużą wodoodporną torbą, w której można łatwo ustawić cały sprzęt, aby się przygotować na wycieczkę. Wszystko, co musisz zrobić, to dostać się na miejsce startu, nadmuchać deskę, wskoczyć na nią i wiosłować.


 

Paddleboarding to nie tylko niesamowita forma spędzania wolnego czasu, ale także kompleksowe ćwiczenie. Zobacz, które mięśnie rozciągasz i wzmacniasz podczas pływania na desce z wiosłem.

 


Pozytywny efekt paddleboardingu znajduje odzwierciedlenie w liczbie spalonych kalorii. W zależności od intensywności możesz spalić aż 1125 kalorii na godzinę: 

Paddleboardy JOBE są dostarczane ze wszystkimi akcesoriami, które obejmują wydajną pompkę z odpinanym precyzyjnym manomentrem, wiosło z włókna szklanego, smycz do wiosła, zestaw klejów naprawczych i duży wodoodporny plecak, w którym wszystkie te akcesoria są schludnie przechowywane i cały sprzęt jest gotowy do wyprawy. 


Opis techniczny:

 • Przeznaczony do pływania na długich dystansach po płaskich powierzchniach wodnych
 • Jego kształt umożliwia szybkie i łatwe sterowanie
 • Zawiera dodatkową warstwę na szynach i środku
 • Nadaje się do wszystkich powierzchni wodnych
 • Kwadratowy ogon
 • Szpiczasty nos
 • Antypoślizgowa pianka EVA na powierzchni deski
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Elastyczne sznury z przodu do mocowania ładunku na miejscu
 • 2 stalowe D-ringi
 • Trzyczęściowe wiosło z włókna szklanego
 • Waga: 9,6 kg (w tym płetwa)
 • Pojemność: 340 l
 • Nośność: 160 kg
 • Wymiary: 350 x 78,8 cm
 • Materiał: 2 warstwy PVC
 • Grubość: 15 cm
 • W zestawie smycz, wiosło, pompka, plecak, płetwa, zestaw naprawczy

Możesz zarejestrować produkt na stronie producenta w ciągu 14 dni od zakupu. Zakładasz konto, rejestrujesz produkt, a dzięki temu otrzymujesz 3 letnią gwarancję. Ponadto w przypadku reklamacji możesz ją zgłosić bezpośrednio u producenta. 

Instrukcja użytkowania - Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6 - PL

Instrukcja użytkowania PL - Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6

Gwarancja 24
Grubość płyty 15 cm
Szerokość deski 78.80 cm
Waga produktu 9.60 kg
Nośność 160 kg
Objętość 340 L
Materiał konstrukcji PCV
Kategoria Dla wszystkich
Maksymalna liczba osób 1 osoba dorosła + 1 dziecko
Długość deski 350 cm
Liczba akcesoriów 6
Wymiary płyty 350 x 79
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question