• Kask Rowerowy HJC CALIDO PLUS Czarny METAL BLACK r.M

Product code: 81422702
869.00
couples Add to wishlist
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone

HJC CALIDO Plus to najlepszy kask miejski, który sprawdzi się w każdych warunkach.
Niewielka waga kasku i jego liczne funkcje zapewniają bezpieczeństwo i komfort dla każdego rowerzysty. Połączenie materiałów z nowoczesną paletą kolorów, wysokiej klasy paskiem podbródkowym i łatwą w obsłudze sprzączką magnetyczną.
Łatwe w użyciu magnetyczne zapięcie podkreślają modny design, który zadowoli nie tylko tych, którzy szukają klasycznego kasku, ale również tych, którzy podążają za najnowszymi trendami mody.
CALIDO PLUS jest wyposażony w praktyczną, zdejmowaną osłonę magnetyczną zastępującą okulary rowerowe. Można ją łatwo założyć i umieścić na kasku, jest mocno zabezpieczona system magnetycznym, dzięki czemu jest bezpieczna i łatwa  w obsłudze podczas każdego rodzaju jazdy.


Specyfikacja
Rozmiar:

 • 51-56 cm
 • 55-59 cm
 • 58-63 cm
Waga:
 • 350g (±10) 
Technoligia
 • Feather Light Kaski rowerowe HJC są zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby miały jak najmniejszą wagę. Konstrukcja, wymiary, kształt i materiały odgrywają rolę w optymalizacji wagi.
 • SELFIT ™ to automatyczny, samoregulujący się system dopasowania, który jest rewolucyjną technologią w dziedzinie dopasowania kasków rowerowych. Po dopasowaniu kasku do głowy nie wymaga on dalszych regulacji, nawet gdy głowa porusza się podczas jazdy. System SELFIT automatycznie reguluje rozmiar kasku i zapewnia stałe dopasowanie i komfort dla Twojej głowy.
 • SYSTEM SNAP FIT 5 pozycji dopasowania zatrzaskowego zapewnia jednolite dopasowanie i komfort dla wszystkich rodzajów kształtów i rozmiarów głowy. Rowerzysta może precyzyjnie wyregulować dopasowanie, dzięki czemu kask jest idealnie dopasowany i zapewnia idealną jazdę za każdym razem.
 • REMOVABLE VISOR Calido Plus posiada zdejmowaną magnetyczną szybę. Można ją łatwo odczepić od pierwotnej pozycji i umieścić na górze kasku, co ułatwia użytkowanie w różnych warunkach.
 • Magnetic buckle Magnetyczna klamra którą można ją zapiąć jednym ruchem, a jednocześnie jest bardzo bezpieczna i ma powierzchnię, która nie podrażnia skóry.
 • Wind Tunnel Tested Kaski HJC są testowane zarówno w laboratorium jak i w "prawdziwym życiu" aby spełnić najwyższe standardy jakości. HJC jest jedną z niewielu firm produkujących kaski, która posiada własne laboratorium wyposażone w najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny do testowania aerodynamiki, wentylacji, hałasu i nie tylko. Laboratorium testowe HJC w tunelu aerodynamicznym mierzy siły powietrza w różnych warunkach jazdy, aby poprawić wydajność kasku.
 • IN-MOLD to metoda polegająca na łączeniu styropianowej skorupy z zewnętrzną skorupą poliwęglanową w celu uzyskania większej wytrzymałości konstrukcji. Poprawia to ochronę rowerzysty poprzez zapewnienie zwartego połączenia i nadaje produktowi doskonałe wykończenie.
 • ADVANCED AIR CHANNEL 2.0  Określona ilość powietrza przechodzi przez przedni otwór wlotu powietrza, następnie krąży wewnątrz kasku i w końcu wychodzi przez otwór wylotowy. Wewnętrzny przepływ powietrza jest wówczas zwiększony, aby schłodzić głowę i odprowadzić ciepło.
 • Winter Kit Kask można wyposażyć w zestaw zimowy, abyś mógł cieszyć się jazdą nawet w niskich temperaturach.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question