• Kask czasowy GIRO AEROHEAD MIPS matte grey firechrome roz. L (59-63 cm) (DWZ)

Product code: GR-7087014
No goods
1249.90
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
AEROHEAD MIPS
Aerohead MIPS został zaprojektowany w tunelu wiatrowym, testowany na torze i osiągnął rekordowy czas na Tour de France i w mistrzostwach świata Ironman. Ma taką samą sylwetkę jak najnowocześniejszy Aerohead Ultimate, ale ma zwiększoną wentylację, aby utrzymywać w chłodzie podczas wyścigów triathlonistów i trialistów. Dzięki zastosowaniu skorupy z poliwęglanu, wentylacji Wind Tunnel i wewnętrznego kanałowania, kask ten zwiększa moc chłodzenia przy zachowaniu aerodynamiki. Dodatkowo, Aerohead MIPS® posiada osłonę oczu, która oferuje imponujące pole widzenia z wygodą magnetycznego zaczepu kotwiczącego, który umożliwia łatwe przechowywanie szkieł w odchylonej pozycji, co idealnie nadaje się do szybkich zmian z pływania na rower.

WENTYLACJA:
- Wentylacja nad brwiami
- 4 otwory wentylacyjne Wind Tunnel z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In-Mold

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5 Air

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm
L: 59-63cm

TECHNOLOGIE:

- Super Fit Engineering- nasz prawnie zastrzeżony system rozmiarów Super Fit oparty jest na danych dotyczących „czynników skali ludzkiej" i ponad 25-cio letnim doświadczeniu w tworzeniu kasków. Dzięki stworzeniu modelów kasków do 4 rozmiarów dla dorosłych aby dopasować je do kształtu człowieka nasze rozmiary Super Fit w sposób komfortowy i bezpieczny są dopasowane do jeżdżących, i dają poczucie jakby były zrobione na miarę.

-Roc Loc 5 Air Fit System - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question