• Kask full face GIRO DISCIPLE MIPS matte black gloss black roz. L (60-63 cm) (NEW)

Product code: GR-7075244
No goods
1176.90
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
DISCIPLE MIPS
Disciple MIPS ma wiele funkcji jak technologia MIPS, doskonała wentylacja przez 14 otworów wentylacyjnych i mocowanie do kamery P.O.V., które będziesz doceniał przy zjazdach w dół. Disciple MIPS został zbudowany, aby spełnić standardy DH jak również freeride, downhill i enduro. Kask Disciple MIPS® ma skorupę z włókna szklanego, miękką wyściółkę wewnętrzną i wentylowane otwory na czole dla komfortu. Tymczasem wyściółka z nitrylu winylowego wzdłuż linii szczęki przyczynia się do zarządzania uderzeniami w tym krytycznym obszarze, a mocowanie kamery P.O.V. oraz wbudowane kieszenie na głośniki umożliwiają wybranie dźwięku i obrazu. Jest również wyposażony w system MIPS® do przekierowywania energii uderzenia, co może zapewnić lepszą ochronę w przypadku niektórych uderzeń. W sumie jest to imponująca opcja na nową erę jazdy.

WENTYLACJA:
- Wewnętrzne kanałowanie
- Ukierunkowana wentylacja na czole
- 14 otworów wentylacyjnych

CERTYFIKATY:
- CPSC Bicycle
- ASTM-1952 DH

KONSTRUKCJA:
- Niestandardowe wtryskowe wykończenie uszczelki

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Wyściółka Fit Kit (dostępne zestawy części zamiennych)

ROZMIARY:
XS:51-53cm
S: 54-56cm
M: 57-59cm
L: 60-63cm

TECHNOLOGIE:

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- Vinyl Nitrile (VN) - jest miękkim i elastycznym materiałem z wyjątkowymi właściwościami radzenia sobie z wpływem uderzenia. W odróżnieniu od rozszerzonych pianek polystyrenowych (EPS), których działanie zmniejsza się po każdym kolejnym uderzeniu, VN może wrócić do poprzedniego stanu, aby stale absorbować energię więcej niż pojedyńczego uderzenia, jeśli jest odpowiednio wykorzystany.

- P.O.V. camera mount - nasz zintegrowany system mocowania kamery POV jest bezpieczny i bardzo łatwy w obsłudze, co pozwala na natychmiastowe umieszczenie kamery POV w celu filmowania lub szybkie wysunięcie i schowanie.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question