• Kask mtb GIRO CHRONICLE MIPS matte grey roz. S (51-55 cm) (DWZ)

Product code: GR-7079437
539.90
pair Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 20
In store pickup 0
Courier 20
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
CHRONICLE MIPS
Chronicle MIPS ma podobną konstrukcję do naszego kasku premium Montaro MIPS i oferuje kompaktowy kształt, zapewniając głębokie, pewne pokrycie głowy oraz system regulacji Roc Loc 5 Fit abyś mógł przy pomocy jednej ręki ustawić dopasowanie i wyregulować pozycję pionową. Chronicle MIPS® został również zaprojektowany pod kątem kompatybilności z goglami, a daszek P.O.V. Plus pozwala podnieść daszek i umieścić gogle z przodu kasku. Wyściółka Coolmax ma doskonałe właściwości odprowadzania wilgoci, a jej dodatkowa miękkość zapewnia całodzienny komfort na szlaku. Kask jest również wyposażony w MIPS®, wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami, który przekierowuje energię uderzenia, aby zapewnić lepszą ochronę w przypadku niektórych uderzeń.

WENTYLACJA:
- 14 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym okanałowaniem

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In-Mold
- Głębokie pokrycie głowy

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm
L: 59-63cm
XL:61-65cm

TECHNOLOGIE:

- Roc Loc 5 Fit System - branżowy punkt odniesienia jeśli chodzi o wygodę, trwałość, regulację i oszczędność na wadze. Oprócz wzbogacenia dopasowania i wygody kasków, Roc Loc 5 pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund, za pomocą jednej ręki. Jest również lżejszy od podobnych systemów czyniąc go najbardziej luksusowym w noszeniu.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- P.O.V. Plus visor - daszek ten wyposażony jest w mechanizm regulacji, który pozwala przesuwać go w górę i w dół w kilku krokach. Kroki te obejmują trzy pozycje oraz wysoką pozycję do przechowywania gogli nad brwiami. Konstrukcja pozwala łatwo dostosować daszek jedną ręką podczas jazdy.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question