• Kask mtb GIRO MONTARO MIPS matte black iceberg reveal camo roz. L (59-53 cm)

Product code: GR-7099832
No goods
879.91
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
MONTARO MIPS
Ten kask posiada wszystkie cechy potrzebne rowerzyście począwszy od technologii MIPS, poprzez mocowanie do kamery i dużo wentylacji. Jego kompaktowy kształt zapewnia głębokie, pewne pokrycie, a system dopasowania Roc Loc Air poprawia wentylację, jednocześnie poprawiając dopasowanie. Oprócz tego, że kaski mają już imponującą moc chłodzenia, są wyposażone w XT2®, antybakteryjną wyściółkę, która może wchłonąć pot do nawet dziesięciokrotności swojej wagi. Montaro MIPS® został zaprojektowany z myślą o pełnej integracji gogli, z uchwytami na pasek z tyłu kasku. Posiada daszek P.O.V. Plus, co pozwala podnieść daszek i umieścić gogle z przodu kasku. Kolejną wspaniałą cechą jest mocowanie kamery, sprytny interfejs dla twojego ulubionego światełka lub aparatu.

WENTYLACJA:
- Wewnętrzne kanaliki
- 16 otworów wentylacyjnych

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Wzmocnienie Roll Cage
- Pełna integracja gogli z uchwytami do paska

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5 Air

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm
L: 59-63cm
XL:61-65cm

TECHNOLOGIE:

-Roc Loc 5 Air Fit System - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- Roll Cage Reinforcement - Roll Cage to lekka, ale wytrzymała sieć wzmacniająca, niewidocznie uformowana wewnątrz wkładki piankowej EPS. Pomaga kaskowi w trakcie uderzenia pozostać w całości, a także dostarcza dodatkowej wytrzymałości i spójności, których nie zauważysz ...chyba, że będziesz ich potrzebował.

- Hydrophilic Padding - hydrofilowa wyściółka może nasiąknąć wodą do 10-ciokrotności swojej wagi, pomagając Ci radzić sobie z poceniem się w trakcie jazdy. Wyściółka zatrzymuje wilgoć zapobiegając skapywaniu potu do oczu, a następnie szybko schnie. Przeciwbakteryjne , X-Static wyścielenie pomaga zredukować zapach, utrzymując Twój kask w świeżości.

- P.O.V. Plus visor - daszek ten wyposażony jest w mechanizm regulacji, który pozwala przesuwać go w górę i w dół w kilku krokach. Kroki te obejmują trzy pozycje oraz wysoką pozycję do przechowywania gogli nad brwiami. Konstrukcja pozwala łatwo dostosować daszek jedną ręką podczas jazdy.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question