• Kask mtb GIRO TYRANT SPHERICAL MIPS matte black roz. L (59-63 cm) (NEW)

Product code: GR-7113385
No goods
802.89
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
TYRANT SPHERICAL MIPS
Kask Tyrant MIPS został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych rowerzystów na szlakach progresywnych. Tyrant może się pochwalić niezliczonymi przełomowymi technologiami, w tym wentylacja Wind Tunnel i technologia MIPS Spherical. MIPS Spherical wykorzystuje dwie warstwy pianki aby przekierować energię uderzenia podczas wypadku. Jedną warstwą jest EPS, która dobrze działa w przypadku zdarzeń przy dużych prędkościach. Druga to pianka EPP o niższej gęstości z właściwościami odbicia, która dobrze działa w przzypadku zdarzeń przy niskich prędkościach. Dodatkowo "full-cut" design kasku jeszcze bardziej poprawia zdolność ochronną, jednocześnie biorąc projekt kasku w nowym kierunku dla rowerzystów poszukujących stylu ponad prędkość.

CECHY/FUNKCJE:
- MIPS Spherical
- Beznarzędziowy, przykręcany daszek
- Kompatybilny z Google
- Wentylacja Stack
- Szybkoschnąca wyściółka
- Wentylacja Check Pad
- Zapasowy zestaw wkładek wewnętrznych dla dostosowania rozmiaru

WENTYLACJA:
- Wentylacja Stack na linii brwi
- 14 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym okanałowaniem

KONSTRUKCJA:
- Twarda skorupa połączona z In-Mold Hardbody
- Progresywne nakładanie warstw z warstwą zewnętrzną EPS i wewnętrzną EPP

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc Air DH

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm
L: 59-63cm

TECHNOLOGIE:

- Full-Cut Design - zwiększa zdolność ochronną, jednocześnie rozwijając design kasku w nowym kierunku.

- MIPS Spherical - wykorzystuje dwie warstwy pianki, aby przekierować energię uderzenia podczas wypadku. System ten używa dwóch odrębnych warstw pianek, zamiast pojedyńczej warstwy pianki i plastikowej wyściółki. Jedną warstwą jest EPS, która dobrze działa w przypadku zdarzeń przy dużych prędkościach. Druga to pianka EPP o niższej gęstości z właściwościami odbicia.

- Hardshell with In-Mold Hardbody lower wrap - dwuczęściowa skorupa składa się z twardej skorupy zewnętrznej z umieszczoną poniżej skorupą z poliwęglanu na stałe połączoną z wyściółką dla wytrzymałości bez nadmiernej wagi.

- Progressive Layering - dwa różne materiały wykorzystywane są do zarządzania energią uderzenia. Jedna warstwa to EPS, która
dobrze sobie radzi w wypadkach przy dużych prędkościach. Druga to pianka EPP o niższej gęstości z cechami odbicia, która radzi sobie z bardziej powszechnymi uderzeniami przy niskiej prędkości.

- Roc Loc Air DH - regulowany system dopasowania zwiększa komfort, stabilność i wewnętrzną wentylację kasku przy jednoczesnym zmniejszeniu szans na przypadkową regulację.

- Beznarzędziowy, przykręcany daszek - łatwy w regulacji bez użycia narzędzi lub dodatkowego majsterkowania, oferuje duży zakres ustawiania w pionie, aby oprzeć gogle, których nie nosisz.

- Wentylacja Stack - otwory na linii brwi pomagają odciągnąć ciepłe powietrze z dala od Twoich gogli, eliminując zamglenie, pozwalając jednocześnie na bezproblemową integrację z goglami.

- Wentylacja Check Pad - umożliwia cyrkulację chłodnego, świeżego powietrza wewnątrz kasku, aby pomóc Ci się ochłodzić i rozwiązać problem pocenia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question