• Kask szosowy BELL FALCON INTEGRATED MIPS matte gloss white smoke roz. XL (61-65 cm) (DWZ)

Product code: BEL-7087753
544.90
pair Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 20
In store pickup 0
Courier 20
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Kask szosowy BELL FALCON INTEGRATED MIPS

Wyjątkowa wentylacja, czysta aerodynamika i luksusowe dopasowanie sprawiają, że Falcon jest zwycięskim wyborem wszędzie tam, gdzie prowadzi droga.

Falcon, wykorzystując tę samą technologię, co nasze flagowe kaski i zwracając szczególną uwagę na szczegóły, jest doskonałym wszechstronnym wyborem. Ulepszone zarządzanie energią i ochrona zintegrowanego systemu MIPS jest połączona z naszym systemem dopasowania Float Fit z regulacją wysokości i szerokości, wykończony niezwykle wygodną wyściółką z innowacyjną wkładką Sweat Guide. Wygodny, przewiewny, elegancki i wyrafinowany, gotowy do długiej jazdy ... na co czekasz?

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 18

WENTYLACJA: Otwory wentylacyjne nad brwiami z przodu kasku, pozwalają wprowadzić chłodne powietrze i przepchnąć je przez kanały powietrzne w celu wentylacji całej głowy.

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: CPSC Bicycle

MIPS: Zintegrowany MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) - MIPS został zaprojektowany w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków. Dzięki zintegrowaniu płaszczyzny poślizgu MIPS z systemem regulacji, jesteśmy w stanie zmniejszyć złożoność i wagę, tworząc kompaktowy, lepiej wentylowany kask, który jest bardziej dopasowany do głowy.

KONSTRUKCJA: Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask. Lekka wewnętrzna klatka z poliwęglanu

SYSTEM DOPASOWANIA: Float Fit - Minimalistyczny, lekki system dopasowania z łatwym do obrócenia gumowanym pokrętłem do regulacji (zintegrowany z MIPS)

PASKI MOCUJĄCE: Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.

WNĘTRZE: Konstrukcja wkładek odprowadza wilgoć z miejsca wkładki brwiowej i zdala od okularów.

ODBLASKI: Posiada elementy odblaskowe zwiększające widoczność oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

WAGA: 297 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. S (52-56 cm)
Roz. M (55-59 cm)
Roz. L (58-62 cm)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question