• Kask szosowy BELL FORMULA LED INTEGRATED MIPS black roz. S (52-56 cm) (NEW)

Product code: BEL-7105818
579.90
pair Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 20
In store pickup 0
Courier 20
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Kask szosowy BELL FORMULA LED INTEGRATED MIPS

Niesamowita wydajność i cena kasku Formula imponuje jeszcze bardziej, dzięki dodaniu zintegrowanego tylnego oświetlenia LED.

Powszechnie uważa się, że zwiększona widoczność oznacza większe bezpieczeństwo. W tym celu wybraliśmy nasz klasyczny, wszechstronny kask Formula i dodaliśmy do niego tylne oświetlenie LED o jasności 20 lumenów, które zintegrowaliśmy z systemem regulacji. Jest dyskretne, dobrze widoczne i łatwo można je naładować za pomocą dołączonego kabla micro USB.

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 19

WENTYLACJA: Otwory wentylacyjne nad brwiami z przodu kasku, pozwalają wprowadzić chłodne powietrze i przepchnąć je przez kanały powietrzne w celu wentylacji całej głowy.

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: CPSC Bicycle

MIPS: Zintegrowany MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) - MIPS został zaprojektowany w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków. Dzięki zintegrowaniu płaszczyzny poślizgu MIPS z systemem regulacji, jesteśmy w stanie zmniejszyć złożoność i wagę, tworząc kompaktowy, lepiej wentylowany kask, który jest bardziej dopasowany do głowy.

KONSTRUKCJA: Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask. Lekka wewnętrzna klatka z poliwęglanu

SYSTEM DOPASOWANIA: Float Fit LED - Lekki system dopasowania z łatwym do obrócenia gumowanym pokrętłem do regulacji rozmiaru (zintegrowany z MIPS oraz z oświeleniem LED)

PASKI MOCUJĄCE: Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.

WNĘTRZE: Konstrukcja wkładek odprowadza wilgoć z miejsca wkładki brwiowej i zdala od okularów.

OŚWIETLENIE: Tylna lampka LED na akumulator - Szacowany czas pracy: 2,5 godziny - tryb stały, 5 godzin - stroboskop, 10 godzin - puls. Dołączony kabel micro USB.

WAGA: 285 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. S (52-56 cm)
Roz. M (55-59 cm)
Roz. L (58-62 cm)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question