• Kask szosowy BELL STRATUS INTEGRATED MIPS circuit matte gloss black yellow orange roz. M (55-59 cm) (DWZ)

Product code: BEL-7100786
844.90
pair Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Kask szosowy BELL STRATUS INTEGRATED MIPS

Lekkość, szybkość oraz komfort chłodu podczas najbardziej rozgrzanych bitew na szosie. Od długich podjazdów po sprinterskie finisze, Stratus pomoże Ci pozostać na czele wyścigu.

Stratus, zbudowany na bazie tych samych podstawowych zasad projektowania co profesjonalny Z20, łączy lekkość, aerodynamikę z najnowocześniejszymi technologiami zapewniającymi komfort. Kształt został dopracowany pod kątem wszechstronnych osiągów oraz wentylacji, podczas długich podjazdów na szosie, ale jest nadal szybki w przypadku płaskich odcinków, a zintegrowany system regulacji Float Fit zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dzięki usprawnionemu dopasowaniu i powiększonemu pokrętle, które można łatwo regulować jedną ręką. System wentylacji wciąga chłodne powietrze z przodu i przepycha je poprzez kanały powietrzne, aby zmniejszyć przegrzanie. A dzięki regulowanym i nieskręcającym się paskom, przylegają one płasko i odpowiednio ułożone, niezależnie od tego, jak szybko jedziesz. Model ten posiada również MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) dla dodatkowej ochrony w niektórych rodzajach uderzeń.

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 18

WENTYLACJA: Otwory wentylacyjne nad brwiami z przodu kasku, pozwalają wprowadzić chłodne powietrze i przepchnąć je przez kanały powietrzne w celu wentylacji całej głowy

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: CPSC Bicycle

MIPS: Wyposażony w MIPS® - MIPS oznacza wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami, który jest wiodącą technologią poślizgu w kaskach, zaprojektowaną w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków.

KONSTRUKCJA: Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask. Lekka wewnętrzna klatka z poliwęglanu

SYSTEM DOPASOWANIA: Float Fit - Minimalistyczny, lekki system dopasowania z łatwym do obrócenia gumowanym pokrętłem do regulacji (zintegrowany z MIPS)

PASKI MOCUJĄCE: Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.

WNĘTRZE: Konstrukcja wkładek odprowadza wilgoć z miejsca wkładki brwiowej i zdala od okularów.

WAGA: 300 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. S (52-56 cm)
Roz. M (55-59 cm)
Roz. L (58-62 cm)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question