• Kask szosowy GIRO CINDER MIPS matte highlight yellow roz. S (51-55 cm) (DWZ)

Product code: GR-7079356
758.90
pair Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 30
In store pickup 0
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
CINDER MIPS
Projekt Cinder MIPS zainspirowany został przez klasyczną estetykę kasku premium Synthe, oferując podobną wydajność i styl.
Kluczowymi cechami Cinder MIPS są system dopasowania Roc Loc 5, który pozwala łatwo, jedną ręką ustawić zarówno dopasowanie napięcia, jak i regulację pozycji pionowej, wyściółka Air-FX, która zapewnia komfort podczas najdłuższych przejażdżek, oraz kask jest wyposażony w system MIPS, który przekierowuje energię uderzenia, zapewniając większą ochronę w przypadku niektórych uderzeń.

WENTYLACJA:
- 26 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In-Mold
- Wzmocnienie Thermoformed SL Roll Cage
- Kompaktowy kształt

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm
L: 59-63cm

TECHNOLOGIE:

- Roc Loc 5 Fit System - branżowy punkt odniesienia jeśli chodzi o wygodę, trwałość, regulację i oszczędność na wadze. Oprócz wzbogacenia dopasowania i wygody kasków, Roc Loc 5 pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund, za pomocą jednej ręki. Jest również lżejszy od podobnych systemów czyniąc go najbardziej luksusowym w noszeniu.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- Thermoformed SL Roll Cage - to super lekki poliwęglanowy szkielet złączony z absorbującą uderzenie wkładką piankową kasku. Widoczna na grzbietach pomiędzy odpowietrznikami ta warstwa opancerzenia działa jak druga skorupa, zwiększając wsparcie strukturalne, rozproszenie uderzenia i odporność na penetrację pozwalając nam jednocześnie na wyrzeźbienie możliwie największych odpowietrzników bez negatywnego wpływu na wytrzymałość i spójność kasku.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question