• Kask szosowy GIRO EMBER MIPS matte midnight heatwave roz. M (55-59 cm) (DWZ)

Product code: GR-7100064
No goods
758.90
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
EMBER MIPS
Projekt Ember MIPS został zainspirowany klasyczną estetyką naszego, najwyższej klasy, kasku Synthe, oferując podobne osiągi i styl. Kask wyposażony jest w system dopasowania Roc Loc 5, który pozwala łatwo, jedną ręką, regulować zarówno dopasowanie napięcia, jak i regulację pozycji pionowej, a także wyściółkę Air-FX dla wygody podczas najdłuższych przejażdżek. Kask Ember MIPS jest również wyposażony w MIPS do przekierowywania energii uderzenia, zapewniając większą ochronę w przypadku niektórych uderzeń.

WENTYLACJA:
- 26 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Wzmocnienie Thermoformed SL Roll Cage

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5

ROZMIARY:
S: 51-55cm
M: 55-59cm

TECHNOLOGIE:

- Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet". Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women's Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.

- Roc Loc 5 Fit System - branżowy punkt odniesienia jeśli chodzi o wygodę, trwałość, regulację i oszczędność na wadze. Oprócz wzbogacenia dopasowania i wygody kasków, Roc Loc 5 pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund, za pomocą jednej ręki. Jest również lżejszy od podobnych systemów czyniąc go najbardziej luksusowym w noszeniu.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- Thermoformed SL Roll Cage - to super lekki poliwęglanowy szkielet złączony z absorbującą uderzenie wkładką piankową kasku. Widoczna na grzbietach pomiędzy odpowietrznikami ta warstwa opancerzenia działa jak druga skorupa, zwiększając wsparcie strukturalne, rozproszenie uderzenia i odporność na penetrację pozwalając nam jednocześnie na wyrzeźbienie możliwie największych odpowietrzników bez negatywnego wpływu na wytrzymałość i spójność kasku.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question