• Kask szosowy GIRO SEYEN INTEGRATED MIPS matte black electric purple roz. M (55-59 cm) (DWZ)

Product code: GR-7113052
No goods
589.90
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping cost 30
In store pickup 0
Courier (COD) 30
Availability Brak towaru
Weight 0.15 kg
Leave your phone
SAVANT MIPS
Savant ™ MIPS oferuje autentyczny styl zainspirowany wyścigami, wydajność oraz wygodny krój. Smukła konstrukcja łączy ze sobą doskonałą wentylację z 25 otworów wentylacyjnych Wind Tunnel ™ z bezpiecznym czuciem i wygodą regulowanego systemu dopasowania i stabilności Roc Loc® 5. Kask ten jest lekki i ma wytrzymałą konstrukcję In-Mold ™. Modele Savant MIPS dostępne z wielokierunkową ochroną przed uderzeniami System. Uważamy, że MIPS może przekierowywać energię i zapewniać lepszą ochronę pewne wpływy.

The Savant™MIPS® offers authentic race-inspired style and performance
with a plush, comfortable fit that's ready to go the distance. The slim design
combines great ventilation from 25 Wind Tunnel™vents, with the secure feel and
convenience of the adjustable Roc Loc® 5 fit and stability system. And with the
light weight and durability of In-Mold™construction, it won't weigh you down.
Savant MIPS models are available with the Multi-Directional Impact Protection
System. We believe MIPS can redirect energy and provide more protection in
certain impacts.

WENTYLACJA:
- 25 otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami

CERTYFICATY:
- CPSC Bicycle

KONSTRUKCJA:
- Konstrukcja In Mold
- Czteroczęściowa skorupa poliwęglanowa

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5 Air MIPS

ROZMIARY:
S: 51 - 55cm
M: 55 - 59cm

TECHNOLOGIE:

- Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet". Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women's Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.

- Roc Loc 5 Air MIPS Fit System - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air MIPS pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

- Integrated MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w zintegrowany MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

- Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question