• Kask zimowy GIRO EMERGE SPHERICAL MIPS matte graphite GP roz. M (55.5-59 cm) (DWZ)

Product code: GR-7104909
659.90
pair Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 20
In store pickup 0
Courier 20
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
EMERGE MIPS
Kask Emerge MIPS zapewnia zawodnikom freestyle'owym najlepszą ochronę w eleganckiej i niepozornej sylwetce. Pod powłoką znajdziesz subtelną i wyrafinowaną technologię MIPS Spherical. MIPS Spherical redukuję energię rotacyjną podczas pewnych typowych upadków. Ta zintegrowana funkcja obejmuje dwie warstwy redukującej uderzenie pianki EPP, która pomaga w zmniejszaniu skutków uderzeń o dużej i małej sile, które są nieuniknione w jeździe freestyle'owej. Od halfpipe'ów, poprzez sesje wiosennych skoków, po świeże trasy i jazdę miejską, Emerge MIPS oferuje rewolucyjną nową opcję dla użytkowników poszukujących lekkiego, niskoprofilowego designu z subtelną i wyrafinowaną ochroną MIPS Spherical. Wyszukiwanie kończy się na Emerge MIPS - to ma żadnej konkurencji, jeśli chodzi o styl i ochronę, i jest polecany przez światowej klasy zespół Giro.

KONSTRUKCJA:
MIPS® Spherical
Konstrukcja D2
Pianka EPP

SYSTEM DOPASOWANIA/REGULACJI:
Stash-Fit System

WENTYLACJA:
Stack Vent - wentylacja kominowa
Wentylacja Super Cool™

CECHY/FUNKCJE:
- Tunel na pasek
- Odpinany uchywt na gogle
- Odpinane nauszniki
- Kompatybilny z posprzedażnymi systemami audio Giro firmy Outdoor Tech
- Bezproblemowa kompatybilność ze wszystkimi goglami Giro
- Deklaracja zgodności: CE EN1077

ROZMIARY:
S: 52-55.5 cm
M: 55.5-59 cm
L: 59-62.5 cm


TECHNOLOGIE:


*ENGINEERED COMFORT
KSZTAŁT GŁOWY - Własne formy głowy Giro zostały opracowane przy użyciu kombinacji precyzyjnych skanów głowy, drobiazgowych badań dopasowania oraz agregacji danych dotyczących wielkości i kształtu głowy na całym świecie. Giro dodatkowo stosuje kształty głowy skalowane w celu dopasowania do naszej azjatyckiej linii dopasowania.

GŁĘBOKOŚĆ KASKU - Idealna głębokość kasku z powodzeniem łączy komfort z całkowitym pokryciem czoła, tyłu głowy i uszu. Osiągamy to dzięki starannnym badaniom i prototypom wydrukowanym w 3D, aby zapewnić idealne dopasowanie w konforntacji z niskimi temperaturami, wysokimi prędkościami i wiatrem.

MIPS OFFSET - Integracja MIPS jest uwzględniana od samego początku budowy kasku, aby zapewnić, że zastosowana technologia nie wpływa na komfort użytkowania. Nasza obecna linia kasków wyposażonych w MIPS oferuje tak wyrafinowaną integrację, że większość użytkowników nigdy nie zauważy, że ta technologia tam jest.


*D2 CONSTRUCTION - Konstrukcja D2 łączy dwie gęstości spienionego polipropylenu (EPP), aby poradzić sobie zarówno z uderzeniami o dużej jak i małej sile. Dodatkowo, EPP oferuje imponującą odporność - ta plastyczna pianka odzyskuje swój kształt i zachowuje niektóre ze swoich właściwości ochronnych nawet po wielokrotnych uderzeniach.


*GIRO AUDIO ACCESSORIES BY OUTDOOR TECH - Bezprzewodowe słuchawki Chips™ 2.0 wyposażone są w przyciski sterujące za pomocą jednego dotknięcia i funkcję bezdotykowej obsługi rozmowy telefonicznej. Przewodowe słuchawki Chips™ to uniwersalny, przewodowy model z łatwym w obsłudze sterowaniem (nawet w rękawicach) i 10-godzinnym czasem odtwarzania. Oba modele są wyposażone w pełnozakresowe głośniki 40 mm i sprawdzone działanie w temperaturze do -29°C .


*MIPS SPHERICAL
DOPRACOWANY PROJEKT, ULEPSZONA OCHRONA - MIPS Spherical to udoskonalenie i ewolucja systemu Multi-Directional Impact Protection (MIPS). Dzięki tej wyrafinowanej konstrukcji dwie warstwy pianki EPP pasują do siebie jak przegub kulowy. Ten system pomaga chronić mózg przed energią rotacyjną, pozwalając na ruch od 10 do 15 milimetrów względnego ruchu między kaskiem i głową podczas pierwszych milisekund uderzenia.

• Wyłącznie w produktach GIRO: Avance MIPS i Emerge MIPS
• Ewolucja MIPS, wiodącego systemu ochrony mózgu zaprojektowanego w celu ograniczenia ruchów rotacyjnych
• Eliminuje wkładkę o niskim współczynniku tarcia występującą w typowych kaskach wyposażonych w MIPS i przekierowuje energię uderzenia, umożliwiając niezależne poruszanie się dwóch warstw pianki
• Opracowany we własnym laboratorium testowym Giro, The Dome, we współpracy z MIPS, z siedzibą w Sztokholmie.
• MIPS opiera się na ponad dwóch dekadach badań naukowych prowadzonych przez naukowców z Szpitala Karolinska i Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, Szwecja

ZASTOSOWANY W AVANCE MIPS I EMERGE MIPS - MIPS Spherical zadebiutował w naszym kasku wyścigowym World Cup FIS - Avance MIPS - w wyniku szerokiego zainteresowania inżynieryjnego, badań i rozwoju oraz testowania przez światowej klasy zawodników down-hill, aby zmniejszyć ruch rotacyjny przenoszony na mózg podczas uderzenia pod kątem. Ta elegancka konstrukcja zapewnia bardziej opływowy, zintegrowany i płynny system, ostatecznie zapewniając ochronę w szerokim zakresie uderzeń pod kątem. Teraz ta technologia - zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających sportowców na najwyższym poziomie - jest dostępna w eleganckim, niskoprofilowym i bardziej przystępnym cenowo kasku Emerge MIPS.


*PERFECTING FIT
SUMA JEST WIĘKSZA NIŻ JEJ SKŁADOWE - Doskonalenie dopasowania to nauka. Jest to suma części 30-letniego doświadczenia Giro w tworzeniu kasków i dawka czarnej sztuki. To niestrudzone godziny poświęcone na badania i rozwój w Dome - naszym światowej klasy laboratorium testowym w Santa Cruz w Kalifornii. To nauka, matematyka i technologia; wszystko wspierane przez badania nad rozwojem dopasowania, tysiące skanów 3D głowy i włączenie informacji zwrotnej od użytkowników, które zapewniają idealne dopasowanie. Rezultatem jest dokładne i spójne dopasowanie do wszystkich modeli kasków i gogli Giro, odnoszących się do różnych typów konstrukcji, kształtów głów, rozmiarów i różnych systemów dopasowania. Nazywamy ten ciągły proces naszą formułą do doskonałego dopasowania i to właśnie ta dedykacja sprawia, że Giro jest wiodącym wyborem na całym świecie.


*PRECISION PADDING
ZAPROJEKTOWANIE STREFY WYŚCIÓŁEK - Wyściółka Giro jest strategicznie rozmieszczona i wkracza do pracy w parze z kształtem głowy, głębokością kasku i systemem MIPS. Wyściółka jest umieszczona tak, aby zapewnić ciepło i oddychalność, oraz aby dopasować się do systemów wentylacji kasku i osiągnąć jednolitą kompatybilność z goglami Giro.

POZYCJONOWANIE NAUSZNIKÓW - Regulacja nauszników jest kluczowym elementem dopasowania i komfortu. Każdy model kasku Giro jest badany w celu uzyskania idealnego ustawienia nauszników, aby zapewnić niezbędne ciepło, komfort i redukcję nawiewu, wszystko to bez uszczerbku dla możliwości słyszenia otoczenia.


*SEAMLESS COMPATIBILITY
RAZEM LEPIEJ - Kaski i gogle firmy Giro zostały starannie zaprojektowane i przetestowane, aby działały sprawnie razem jako spójna jednostka. Uwzględniamy wszystkie aspekty integracji i funkcjonalności, aby uzyskać idealne dopasowanie, komfort i wydajność na śniegu.

POZYCJONOWANIE MOCOWANIA GOGLI - Prawidłowe umiejscowienie mocowania gogli uzupełnia pakiet Giro. Niezbędna jest łatwa integracja gogli i kasku, aby osiągnąć najwyższą wydajność. Zagrożenia związane ze złym umieszczeniem mocowania obejmują: złe ustawienie kasku na głowie, pogorszoną widoczność, odmrożenie mózgu, słabe odpowietrzanie i szczelinę między kaskiem a goglami.


*STACK VENT - Nasza wentylacja kominowa została opracowana na podstawie badań pokazujących, że większość ciepłego powietrza, które może powodować parowanie szyb wydostaje się ze środkowego górnego otworu wentylacyjnego gogli. Wyrównanie otworu wentylacyjnego w kasku z otworem gogli pomaga utrzymać je przejrzyste i bez mgły.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question