• Kurtka damska GIRO AMBIENT (Przeciwwietrzna Wodoodporna Polar) midnight blue roz. S (DWZ)

Product code: GR-7106749
599.90
piece Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 30
In store pickup 0
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
KURTKA DAMSKA AMBIENT
Kurtka damska Ambient stworzona została do jazdy na rowerach górskich w zimne zimowe dni szybko jednak stała się ulubioną kurtką do dojazdów do pracy.

CECHY/ WŁAŚCIWOŚCI:
Kurtka ta zapewnia przyjemne ciepło, zrobiona jest z rozciągliwego na cztery strony materiału, który posiada 3 warstwy wiatroodporne. Podszyta jest termalnym polarem dla dodatkowej izolacji. Posiada 10 000mm ocenę wodoodporności a ochraniacze na nadgarstki pomagają uszczelnić suche ciepło, jednocześnie poprawiając dopasowanie w rękawiczkach zimowych. Zapinane na zamek kieszenie zwiększają wszechstronność i wygodę, gdy nie jedziesz na rowerze, a oryginalne elementy odblaskowe 3M® poprawiają widoczność w dzień i w nocy.

DOPASOWANIE:
- Luźne

MATERIAŁ:
- 100% poliester
- rozciągliwy na cztery strony 3-warstwowy wiatroodporny materiał
- 10000 mm wodoodporne wnętrze z polaru termicznego
- kaptur kompatybilny z kaskiem
- zapinane na zamek kieszenie

ROZMIARY:
S - XL

TECHNOLOGIE:

- Materiał Ambient - rozciągliwy na cztery strony materiał, który posiada 3 warstwy wiatroodporne. Podszyty termalnym polarem dla dodatkowej izolacji.

- Kaptur zakrywający kask - kaptur, który naciąga się na kask i zaprojektowany jest w sposób utrzymujący ciepło i suchość w mokre dni.

- Krój rękawa wewnętrznego - mankiet wykańcza rękaw, aby zablokować wiatr i utrzymać ciepło

- Elementy odblaskowe - elementy odblaskowe wzmacniają widoczność wieczorami lub w ciemnych warunkach, kiedy są rozświetlone przez lekkie punkty słabego światła jak światła samochodu poprzez zwracanie światła z powrotem do oryginalnego źródła światła i dotarcie do oka kierowców samochodów.


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question