• Kurtka damska GIRO CHRONO PRO ALPHA (POLARTC ALPHA WINDBLOC) polar vermilion roz. S (DWZ)

Product code: GR-7106989
1209.90
piece Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
Courier (COD) 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
KURTKA DAMSKA CHRONO PRO ALPHA

Kurtka Chrono Pro Alpha przeznaczona jest na zimowe dni.

CECHY/ WŁAŚCIWOŚCI:
Kurtka Chrono Pro Alpha zapewnia niezbędną ochronę, gdy lodowate wiatry i niemal zamarzające temperatury mogą sprawić, że każdy kilometr staje się przygodą. Uszyty z tkaniny Polartec® Windbloc® z izolacją bezpośrednią Polartec® Alpha® Direct Active, kurtka ta dostosowuje się do twoich potrzeb na rowerze.

MATERIAŁ:
- Wykonana jest z zatwierdzonego materiału Polartec® Windbloc® 100% polyester bluesign®
- Izolacja wewnętrzna: Renew - Seria Polartec® Alpha® Direct 78% poliester z recyklingu / 22% poliester zatwierdzony przez bluesign®
- Powłoka wodoodporna DWR
- Rozciągliwe kieszenie
- Wzór dopasowujący się do roweru, bezpieczna kieszeń na suwak, mankiety na nadgarstku chroniące przed wiatrem, osłona przedniego zamka chroniąca przed wiatrem
- Odblaskowe logo 3M®, duże panele odblaskowe

ROZMIARY:
XS - XL

TECHNOLOGIE:

- Elementy odblaskowe - elementy odblaskowe wzmacniają widoczność wieczorami lub w ciemnych warunkach, kiedy są rozświetlone przez lekkie punkty słabego światła jak światła samochodu poprzez zwracanie światła z powrotem do oryginalnego źródła światła i dotarcie do oka kierowców samochodów.

- Polartec alpha insulation - to najlepsza izolacja do ćwiczeń aerobowych o wysokiej intensywności w niskich temperaturach, ponieważ oferuje ciepło bez obciążenia, wyjątkową oddychalność, szybki czas schnięcia w porównaniu z tradycyjną izolacją „paroizolacyjną".

- Mankiety na nadgarstki - nie pozwalają wiatrowi dostać sie do środka, dostarczają również dodatkowego ciepła i dodatkowego zabezpieczenia z rękawiczkami.

- Durable Water Repellent Coating (DWR) - trwała, wodoodporna powłoka dodana do materiałów Giro czyni je odpornym na przemoknięcie.

- Rozciągliwe kieszenie - kieszenie te rozciągają się dostarczając miejsce na narzędzia i butelki, aby je mieć przy sobie.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question