• Kurtka damska GIRO STOW H2O (Przeciwdeszczowa Oddychająca) midnight blue roz. S (DWZ)

Product code: GR-7107380
589.90
piece Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 30
In store pickup 0
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
KURTKA DAMSKA STOW H20

Kurtka damska STOW H20 to trwała bariera przeciwdeszczowa, przeciw wiatrowi i zimnu. Łatwo można ją spakować i owinąć wokół kierownicy.

CECHY/ WŁAŚCIWOŚCI:
Lekka, wodoodporna tkanina o grubości 15 000 mm jest w pełni uszczelniona i dodatkowo wzmocniona powłoką DWR, aby odprowadzać wodę i brud, zachowując przy tym 15 000 g / m2 oddychalności dzięki laminowanym materiałom i strategicznie rozmieszczonej wentylacji. Krój jest luźny, idealny do noszenia z koszulkami, ma regulowane oblamowanie, dwie kieszenie boczne zapinane na zamek oraz oryginalne odblaskowe elementy 3M.

MATERIAŁ:
- 100% polyester
- Lekki 2,5- warstwowy laminowany materiał
- 15,000mm wodoodporność / 15,000g/m2 oddychalność
- miękki materiał kołnierzyka
- 2 zapinane na zamek panele wentylacyjne / kieszenie
- 3M® odblaskowe logo i pasemka

ROZMIARY:
XS - XL

TECHNOLOGIE:

- Havoc H20 fabric - materiał ten stworzony jest do aktywnego użytkowania, wytrzymały, rozciągliwy na dwie strony materiał, który posiada 3 warstwy laminujące. Posiada 15 000mm właściwości wodoodporne i 6000g/m2 oddychalność, aby utrzymać Cię w suchości w najbardziej mokrych warunkach.

- Wentylacja - wentylacja pleców pozwala na wypuszczenie ciepłego powietrza z części garderoby co poprawia regulację termiczną, zarządzanie wilgocią i ogólny komfort podczas jazdy.

- Łatwo przechowywalny model - konstrukcja kurtki ułatwia jej łatwe spakowanie lub przymocowanie do kierownicy.

- W pełni uszczelnione szwy - wszystkie szwy są w pełni połączone z taśmą wodoodporną, która jest zgrzana z częścią garderoby, zapewniając, że szwy nie przepuszczają wody.

- Regulowane oblamowanie - nasze regulowane oblamowanie posiadają wypustki, które chronią przed wiatrem, wilgocią i chłodem.

- Durable Water Repellent Coating (DWR) - trwała, wodoodporna powłoka dodana do materiałów Giro czyni je odpornym na przemoknięcie.

- Panele wentylacyjne - są one mądrze zaprojektowane jako kieszenie pozwalając Ci pozbyć się szybko ciepłej wilgoci z wnętrza kurtki, oferując jednocześnie wygodną opcję dodatkowej przestrzeni do przechowywania oraz do ogrzania rąk.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question