• Kurtka męska GIRO CHRONO PRO NEOSHELL (POLARTEC NEOSHELL) Przeciwdeszczowa Oddychająca black roz. M (DWZ)

Product code: GR-7106934
1299.90
piece Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 0
Courier (COD) 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
KURTKA MĘSKA CHRONO PRO NEOSHELL

Dzięki pokryciu Polartec Neoshell i powłoce wodoodpornej, kurtka Chrono Pro Neoshell chroni Cię przed wiatrem i wodą.

CECHY/ WŁAŚCIWOŚCI:
Kurtka Chrono Pro Neoshell to najlepsza barykada chroniąca przed trudnymi warunkami pogodowymi. Stworzona z elastycznej, rozciągliwej na cztery strony tkaniny Polartec® Neoshell® z przepuszczalną powietrze membraną, jest jak druga skóra, zapewniając suchość w najtrudniejszych warunkach.

MATERIAŁ:
- Polartec® NeoShell® 61% nylon / 31% polyester / 8% polyurethane
- Wodoodporny i wiatroodporny, elastyczny w czterech kierunkach materiał Polartec Neoshell
- Doskonała oddychalność z przepuszczalną powietrze membraną Polartec® Neoshell®
- Pokrycie wodoodporne DWR, wodoodporne zamki, w pełni zabezpieczone szwy, elastyczne ściągacze w rękawach i przy kieszeniach, zamku przy podbródku
- Odblaskowe logo 3M®, duże panele odblaskowe

ROZMIARY:
S - XXL

TECHNOLOGIE:

- Osłona podbródka- miękka osłona podbródka u góry zamka pomaga zapobiegać przycięciu delikatnej skóry.

- Materiał Polartec Neoshell - jest doskonałym materiałem chroniącym przed wilgocią podczas ćwiczeń aerobowych, ponieważ oferuje doskonałą oddychalność, wentylację oraz elastyczność miękkiego pokrycia z właściwościami wodoszczelnymi twardego pokrycia.

- Elementy odblaskowe - elementy odblaskowe wzmacniają widoczność wieczorami lub w ciemnych warunkach, kiedy są rozświetlone przez lekkie punkty słabego światła jak światła samochodu poprzez zwracanie światła z powrotem do oryginalnego źródła światła i dotarcie do oka kierowców samochodów.

- W pełni uszczelnione szwy - wszystkie szwy są w pełni połączone z taśmą wodoodporną, która jest zgrzana z częścią garderoby, zapewniając, że szwy nie przepuszczają wody.

- Durable Water Repellent Coating (DWR) - trwała, wodoodporna powłoka dodana do materiałów Giro czyni je odpornym na przemoknięcie.

- Port na media - znajduje się w kieszonce na piersiach i ułatwia trzymanie Twojego telefonu lub innego odtwarzacza medialnego schowanego, ale blisko Ciebie.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question