• Narzędzie do mierzenia SELLE ITALIA IDMATCH SMART CALIPER (NEW)

Product code: SIT-0000000000146
1044.90
pair Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Co to jest idmatch?
Nowy, rewolucyjny system dopasowywania siodeł Selle Italia umożliwia idealny wybór siodła dla każdego rowerzysty. idmatch, został opracowany po latach badań i rozwoju z osobistych, antropometrycznych i funkcjonalnych pomiarów zawodników. Selle Italia chce aby rowerzyści dokonywali wyboru siodła pod względem komfortu i wydajności. idmatch wykorzystuje zaawansowany, w pełni nowy algorytm dopasowania siodła, zaprojektowany przez zespół ds. badań i rozwoju. Po zrobieniu kilku prostych pomiarów ciała, system Selle Italia idmatch zaoferuje indywidualną propozycję siodeł do wyboru, na podstawie osobistych cech fizycznych.

Narzędzie do mierzenia SELLE ITALIA ID MATCH SMART CALIPER (SIT-0000000000146)

Narzędzie idmatch SMART CALIPER jest naturalną ewolucją poprzedniej wersji narzędzia idmatch do dopasowywania siodeł. Jest kompaktowe i proste w użyciu, jest przenośne i daje natychmiastowy rezultat. SMART CALIPER składa się z mikroprocesora, który wykonuje obliczenia w celu ustalenia idealnego siodła dla rowerzysty. Dane sportowca są w pełni
automatycznie przeliczane przez procesor, dzięki serii wbudowanych czujników cyfrowych.

Właściwości techniczne:
- Czas pomiaru jest drastycznie zmniejszony, zajmuje tylko 30 sekund na osobę
- Użyteczność została poprawiona
- Narzędzie jest przenośne, możliwość postawienia na płaskiej powierzchni
- Posiada zaczep do powieszenia go bezpiecznie

KROK 1

ODLEGŁOŚĆ MIĘDZYKRĘTARZOWA - Odległość między najbardziej bocznie położonymi punktami krętarzy większych; odległość ta ma kluczowe znaczenie dla badania miednicy.

KROK 2

ŚREDNICA UDA - Średnica uda w porównaniu z odległością międzykrętarzową daje INDEX XQ. Wskaźnik ten jest stosowany do określenia obszaru między udami oraz określenia kształtu siodła najlepiej dostosowanego do każdej osoby.

KROK 3

ROTACJA MIEDNICY - Pozycjonowanie specjalnych wsporników (znajduje się na spodzie narzędzia) na górnym
biodrowym odcinku kręgosłupa umożliwia pomiar nachylenia miednicy. Dane te prowadzą nas do odkrycia, jakiego typu siedzenia oferują najlepszy komfort.

KROK 4

WYNIK NAUKOWY - Narzędzie SMART CALIPER pozwala na precyzyjne pomiary i wyniki badań naukowych w możliwie najkrótszym czasie. Mikroprocesor wykonuje obliczenia w celu określenia idealnej pozycji siedzącej sportowca i wskazuje siodła które będą najlepiej pasowały.

Siodełka są podzielone na kategorie S1,S2, S3 i L1, L2, L3. Siodełka z kategorii S to siodełka wąskie, kategoria L to siodełka szerokie, cyfra po literze oznacza czy siodełko powinno być z dziurą i z jak dużą.

Od 2013r. wszystkie siodła Selle Italia są sprzedawane z oznaczeniem do której kategorii przynależą. System przy podaniu końcowego wyniku proponuje siodła z tej samej kategorii ale w różnym przedziale cenowym, czyli na każdy budżet. Cały pomiar trwa ok. 30 sekund i może być bez problemu wykonany warunkach sklepowych.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question