• Plecak BASIL B-SAFE BACKPACK NORDLICHT 18L, mocowanie na haki Hook-On System, grafitowa czerń + Oświetlenie (NEW)

Product code: BAS-17775
589.99
pair Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping cost 20
In store pickup 0
Courier 20
Courier (COD) 30
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Plecak BASIL B-SAFE BACKPACK NORDLICHT 18L, mocowanie na haki Hook-On System, grafitowa czerń + Oświetlenie (NEW)

Plecak Basil B-Safe Nordlicht ma pojemność 18 litrów i jest efektownym plecakiem z kilkoma innowacjami. Plecak rowerowy? Tak, ale to sakwa i plecak w jednym! Torba posiada funkcję antykradzieżową dzięki ukrytemu zamkowi błyskawicznemu i kilku ukrytym kieszeniom. Mając to na uwadze, możesz zabrać swoje rzeczy ze sobą z ufnością! Torba oferuje miejsce na 15,6-calowy laptop i iPada. Jest też miejsce na ładowarkę e-bike i różne małe akcesoria. Na pasku na ramię znajduje się ukryta kieszeń na podstawowe karty i małe dokumenty, a smartfon można ładować podczas podróży, korzystając z portu USB.

Inną inteligentną funkcją jest oświetlenie LED w technologii Nordlicht* z przodu torby. Nie ma to na celu zastąpienia zwykłego oświetlenia, ale dodanie dodatkowej widoczności. Plecak Basil B-Safe ma wyściełane szelki i całkowicie wyściełane plecy, dzięki czemu możesz wygodnie nosić plecak. Pasek z klamerką na klatkę piersiową utrzymuje paski naramienne razem, nawet podczas jazdy na rowerze. Wystarczy zawiesić plecak na bagażniku roweru lub e-roweru za pomocą systemu Hook-On. Co więcej, ponieważ ciężar torby jest przenoszony przez bagażnik, jazda na rowerze będzie stabilna i bezpieczniejsza, dzięki czemu jest poręcznym dodatkiem do porannych dojazdów w ruchliwym ruchu.

Funkcje:

- Zawiera wodoodporną osłonę przeciwdeszczową, która chroni Twoje rzeczy.
- Posiada odblaskowe pętle, do których można przymocować światła LED lub kask.
- Duża pojemność 18 litrów.

* Technologia Nordlicht może być używana jako dodatkowe oświetlenie i w żadnym wypadku nie powinna zastępować wymaganego prawem światła rowerowego. Zawsze, gdy na rowerze jest używane jakiekolwiek światło, musi ono zawsze być zgodne z lokalnymi przepisami.


Wymiary: 31 cm x 16 cm x 52 cm
Waga: 1 kg
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 18 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question