• Street Surfing Hulajnoga elektryczna Street Surfing Voltaik SRG 250 8,5" - Kolor Czarny

Product code: STR1501012

Hulajnoga elektryczna z mechanizmem składania. Koła bezdętkowe bez ryzyka uszkodzenia, nośność 120 kg, prędkość maksymalna do 25 km/h.

No goods
2159.00
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Brak towaru
Weight 14.5 kg
EAN 813398026510
Leave your phone

Hulajnoga elektryczna Street Surfing Voltaik SRG 250 8,5" ekonomicznie przewiezie Cię do pracy, szkoły, po mieście lub na wycieczkę. Oba koła 8,5" ANTI DEFECT zawsze dowiozą Cię do celu bez ryzyka przebicia. Dodatkowo tylne koło wyposażone jest w podwójną amortyzację, dzięki czemu hulajnoga doskonale radzi sobie z pokonywaniem niewielkich nierówności. Dzięki pomysłowemu mechanizmowi składania złożysz lub rozłożysz ją w 2 sekundy, a przy długości złożonej ramy 110 cm i wadze 12 kg z łatwością przetransportujesz ją samochodem, pociągiem, komunikacją miejską lub przechowasz w domu lub w garażu.

Na zintegrowanym wyświetlaczu LCD można monitorować podstawowe informacje o hulajnodze, takie jak aktualna prędkość, stan baterii, wskazanie połączenia przez bluetooth z telefonem komórkowym, tryb jazdy, w którym znajduje się hulajnoga oraz wskazanie oświetlenia. Za pomocą przycisku na górze wyświetlacza możesz przełączać się między 4 trybami jazdy, aby ograniczyć maksymalną prędkość i włączyć oświetlenie.

Po podłączeniu hulajnogi do telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji mobilnej VOLTAIK istnieje możliwość monitorowania informacji o hulajnodze takich jak: całkowity przebyty dystans, aktualny przebyty dystans, ustawienie maksymalnej prędkości w trybach jazdy, oraz ustawienie prędkości z jaką kontrola jest aktywna. Hulajnogę można również zablokować przed niepożądanym użytkowaniem, m.in. przez wprowadzenie własnego kodu PIN.

Hulajnoga jest wodoodporna i pyłoszczelna zgodnie ze standardem IP65, dzięki czemu można nią jeździć nawet w deszczu.

Akumulator Li-Ion 6 Ah można naładować do pełnej pojemności w ciągu około 4 godzin za pomocą przenośnej ładowarki z gniazdka 220 V. Z hulajnogą możesz przejechać do 20 km na jednym ładowaniu - dzięki temu nie musisz jej każdorazowo doładowywać na krótsze wycieczki. Całkowity dystans zależy od wagi hulajnogisty, nierówności terenu, stylu jazdy, temperatury zewnętrznej itp. W sytuacji awaryjnej hulajnogą można również jechać odpychając się przy wyłączonym silniku.

Hulajnoga jest wyposażona w inteligentną funkcję redukcji mocy przed całkowitym rozładowaniem. W tym trybie rezerwowym stopniowo zmniejsza prędkość i w ten sposób informuje kierowcę, że należy ją naładować. Ale nie pozostawia baterii całkowicie bez energii w jednej chwili.

Mocne przednie światło LED wystarczająco oświetla obszar przed hulajnogą nawet przy prędkości 25 km/h. Wraz z tylnym światłem ze zintegrowanym odblaskiem, przednimi białymi i bocznymi pomarańczowymi odblaskami, możesz bezpiecznie jeździć nawet w ciemności. Możesz niezawodnie zatrzymać hulajnogę za pomocą podwójnego hamulca. Podczas hamowania tylnym hamulcem tarczowym automatycznie włącza się również przedni hamulec elektroniczny, co zwiększa skuteczność hamowania i zmniejsza zużycie klocków hamulcowych. Gdy dźwignia hamulca jest wciśnięta, tylne światło hamowania również miga jako ostrzeżenie.

Rama hulajnogi wykonana z lotniczego stopu aluminium i magnezu wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Spełnia tym samym surowe normy bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa zalecany wiek użytkowania hulajnogi to od 14 lat.

Hulajnoga spełnia wymagania techniczne normy Unii Europejskiej EN 17128.


Opis techniczny:

materiał ramy stop aluminium i magnezu
moc silnika 250 W
typ silnika bezszczotkowy DC
maksymalna prędkość 25 kilometrów na godzinę
4 tryby prędkości SPACER 6 km/h / ECO 10 km/h / JAZDA 20 km/h / SPORT 25 km/h
tempomat Tak
bateria Li-Ion 6 Ah, 36 V
zasięg na jednym ładowaniu 20 km
czas na pełne naładowanie 4 godz
hamulce tylny tarczowy, przedni elektroniczny
opony bezdętkowe bez ryzyka uszkodzenia
rozmiar opony 8,5"
wymiary podnóżka 45 x 14,5 cm
wysokość podestu (górna) 16 cm
wysokość podnóżka (prześwit 9,5 cm
wysokość kierownicy (od podłoża) 115 cm
szerokość kierownicy 45 cm
oświetlenie przód i tył, światło stop
wymiary hulajnogi wys.110 x szer.45 x gł.115 cm
wymiary złożonej hulajnogi wys.50 x szer.45 x gł.110 cm
minimalny zalecany wzrost hulajnogisty 130 cm
nośność 120 kg
waga 12 kg
inne wyposażenie mechanizm składania, tylne zawieszenie, dzwonek w dźwigni hamulca, stopka, błotniki

Uwaga

W świetle Polskiego prawa hulajnoga elektryczna której moc przekracza 250W lub osiąga prędkość powyżej 20 km/h, nie jest zgodna z przepisami kodeksu ruchu drogowego, co oznacza, że nie jest dopuszczona do użytku na drogach publicznych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz nie korzystanie z niej w miejscach, gdzie może to naruszać obowiązujące przepisy.

Gwarancja 24
Waga 12 kg
Wymiary 1150 x 450 x 980 mm
Hamulce Tylna tarcza
Maksymalna ładowność 120 kg
Minimalna zalecana wysokość użytkownika 155 cm
Moc silnika 250 W
Maksymalna prędkość 25 km/h
Zasięg 20 km
Siodełko nie
Pojemność baterii 6000 mAh
Wielkość kół 8,5"
Sterowanie dźwignia na kierownicy
Typ kółek Bezdędkowe
Typ silnika elektryczny
Umiejscowienie silnika w przednim kole
Hamowanie rekuperacyjne Nie
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question