• W-TEC Hulajnoga elektryczna W-TEC Lambreto Max II 10"

Product code: 25545

Świetny towarzysz o solidnej konstrukcji, przednim i tylnym zawieszeniu oraz bardzo mocnym silniku. Maksymalna prędkość 35 km/h i zasięg do 50 km!

4519.00
item(s) Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Średnia dostępność
Weight 25 kg
EAN 8596084155450

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone

Hulajnoga elektryczna W-TEC Lambreto Max zachwyci Cię na pierwszy rzut oka solidną konstrukcją i nowoczesnym designem. Dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion 15Ah 48V hulajnoga dobrze radzi sobie na dłuższych dystansach i jest idealnym wyborem na codzienne dojazdy z przedmieść do centrum. Dodatkowo bardzo mocny silnik o mocy 700 W bez problemu radzi sobie ze zjazdami ze stromych wzniesień. Ciesz się łatwą i wygodną jazdą dzięki tej wspaniałej hulajnodze, która ma zasięg do 50 km.

image

Zawieszenie przednie i tylne

Praktyczne przednie i tylne zawieszenie pochłania wszelkie nierówności nawierzchni i zapewnia maksymalnie komfortową jazdę. 10-calowe pompowane koła zapewniają idealne i wyważone połączenie szybkości i zwinności. Bezpieczeństwo zapewnia para hamulców tarczowych.

image

Możliwość złożenia

Dzięki prostemu systemowi składania w mgnieniu oka zamienia się w kompaktowego towarzysza. Maksymalna prędkość hulajnogi to 35 km/h, którą można regulować za pomocą czterech trybów prędkości. Pewna jest również bezpieczna jazda, którą zapewniają hamulce tarczowe, wysokiej jakości oświetlenie o dużym zasięgu oraz antypoślizgowe uchwyty, dzięki którym nawet dłuższe trasy stają się w pełni komfortowe.

image

Wiele innych gadżetów

Hulajnoga Lambreto Max z silnikiem elektrycznym o mocy 700 W ma możliwość wyboru czterech trybów prędkości. Możesz wybrać maksymalną prędkość, z jaką chcesz jechać, zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz także skorzystać z praktycznego tempomatu, który uruchamia się automatycznie po kilku sekundach utrzymywania prędkości. Do prostego wyposażenia należy również czytelny wyświetlacz, który jest doskonale czytelny nawet w pełnym słońcu czy w nocy. W ten sposób możesz w każdej chwili bez obaw monitorować aktualny stan baterii lub tryb prędkości. Swój przebieg sprawdzisz również w aplikacji, za pomocą której połączysz swój smartfon z hulajnogą.

Możesz łatwo naładować akumulator Li-Ion do pełnej pojemności w około 6 godzin za pomocą przenośnej ładowarki z gniazdka 220 V. Hulajnogą możesz przejechać do 50 km na jednym ładowaniu, dzięki czemu nie musisz jej każdorazowo ładować na krótszych trasach, a dzięki kontrolkom na wyświetlaczu zawsze masz podgląd stanu baterii. Jeśli bateria się wyczerpie, hulajnogą można jeździć nawet w sytuacjach awaryjnych bez użycia silnika.

image


Opis techniczny:

materiał ramy stop aluminium
moc silnika 700 W
typ silnika bezszczotkowy
maksymalna prędkość 35 km/h
tryby prędkości 6/20/25/35 km/h
bateria Li-Ion 15Ah, 48V
zasięg na jednym ładowaniu do 50 km
czas na pełne naładowanie około 6 - 7 godzin
hamulce tarczowe
opony pompowane przód i tył
rozmiar opony 10 cali (25,4 cm)
wysokość podestu (od góry) 18 cm
wysokość podestu (prześwit) 9 cm
wysokość kierownicy 118,5 cm (od podłoża)
szerokość kierownicy 59 cm
oświetlenie światło przednie i tylne, automatyczny hamulec
wymiary hulajnogi 119 x 59 x 123 cm
wymiary złożonej hulajnogi 119 x 59 x 56 cm
minimalny zalecany wzrost hulajnogisty 150 cm
nośność 120 kg
waga 20 kg
inne wyposażenie mechanizm składania, zawieszenie przednie i tylne, stopka, wyświetlacz ze wskaźnikiem stanu akumulatora i aktualnego trybu prędkości, tempomat, błotniki, dzwonek

Uwaga

W świetle Polskiego prawa hulajnoga elektryczna której moc przekracza 250W lub osiąga prędkość powyżej 20 km/h, nie jest zgodna z przepisami kodeksu ruchu drogowego, co oznacza, że nie jest dopuszczona do użytku na drogach publicznych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz nie korzystanie z niej w miejscach, gdzie może to naruszać obowiązujące przepisy.

Ostrzeżenie: Przechowuj baterię (lub cały produkt łącznie z baterią) w zacienionym, suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 20°C. Jeśli produkt nie będzie użytkowany przez dłuższy czas, naładuj go do 100% pojemności przynajmniej raz w miesiącu. Przestrzegając tych instrukcji, znamionowa pojemność baterii nie spadnie poniżej 70% jej całkowitej pojemności w ciągu 12 miesięcy od zakupu

Instrukcja użytkowania - E-hulajnoga W-TEC Lambreto Max II - PL

Instrukcja użytkowania PL - E-hulajnoga W-TEC Lambreto Max II

Gwarancja 24
Waga 20 kg
Wymiary 1230 x 590 x 1190 mm
Hamulce Tarczowe
Maksymalna ładowność 120 kg
Minimalna zalecana wysokość użytkownika 150 cm
Moc silnika 700 W
Maksymalna prędkość 35 km/h
Zasięg 50 km
Siodełko nie
Pojemność baterii 15000 mAh
Maksymalny kąt nachylenia terenu 15 °
Wielkość kół 10"
Sterowanie dźwignia na kierownicy
Typ kółek Pompowane
Typ silnika elektryczny
Umiejscowienie silnika w tylnym kole
Hamowanie rekuperacyjne Nie
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question