• W-TEC Składana hulajnoga elektryczna W-TEC Dalfin 10" - Kolor Niebieski

Product code: 22143-1

Rewolucyjna hulajnoga z wyjmowaną baterią i wyświetlaczem. Podświetlany pokład, nośność do 100 kg i zasięg do 40 km.

3779.00
item(s) Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 20 kg
EAN 8596084121431

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone

Hulajnoga elektryczna W-TEC Dalfin to rewolucyjna hulajnoga z wyjmowaną baterią i wyświetlaczem. Zasięg do 40 km pozwala na płynną i wygodną jazdę, a niewielka waga (16,9 kg) i składana rama pozwala na łatwe przenoszenie. Hulajnoga ma trzy tryby prędkości i umożliwia jazdę z maksymalną prędkością 25 km/h. System hamulcowy tarczowy, wysokiej jakości światło o dużym zasięgu i antypoślizgowe uchwyty rączki zapewniają bezpieczeństwo i komfort nawet podczas dłuższych przejażdżek.

Główną zaletą tej hulajnogi jest to, że akumulator można wyjąć (zajmuje to tylko kilka sekund i nie wymaga narzędzi), co pozwala zostawić hulajnogę w garażu lub piwnicy i naładować akumulator w swoim mieszkaniu/domu. Akumulator litowo-jonowy ładuje się do pełnej pojemności w ciągu około 4 godzin. Wystarczy, że podłączysz przenośny zasilacz do gniazda 220-230V. Bateria wytrzymuje do 40 km na jednym ładowaniu. Dzięki temu nie musisz jej ładować podczas krótszych wypraw. Jeśli chcesz podwoić zasięg odległości (do 80 km), zaopatrz się w dodatkową baterię. Gdy bateria wyczerpie się, możesz ją łatwo wymienić (bez użycia narzędzi) i kontynuować jazdę. Po rozładowaniu wszystkich baterii jakie posiadasz, nadal możesz korzystać z urządzenia jak ze zwykłej hulajnogi, odpychając się od ziemi (tzn. silnik nie musi być włączony).
Wyświetlacz można wyjąć, podobnie jak akumulator. Hulajnogi nie da się uruchomić bez wyświetlacza, co zapobiega kradzieży. Co więcej, w wyświetlacz jest wbudowane światło, które działa nawet wtedy, gdy wyświetlacz nie jest podłączony do hulajnogi, co pozwala używać go jako latarki. Wyświetlacz jest czytelny zarówno w pełnym słońcu, jak i w nocy. Ponieważ wszystkie funkcje są sterowane tylko trzema przyciskami, obsługa jest dziecinnie prosta. A jeśli robisz sobie przerwę, możesz użyć jej do naładowania telefonu lub innego urządzenia - wystarczy odłączyć wyświetlacz i podłączyć ładowarkę.Hulajnoga ma jeszcze jedną niesamowitą cechę: kolorowe podświetlane podwozie, które świeci, gdy przednie światło jest włączone. Nie tylko zapewnia lepszą widoczność w warunkach słabego oświetlenia, ale zmieniające się kolory sprawiają, że wygląda jak neonowe podwozie tuningowanych samochodów!10-calowe koła z antypoślizgowym wzorem bieżnika amortyzują wstrząsy, zapewniając płynną jazdę. Bezobsługowy bezszczotkowy silnik umieszczony jest w tylnym kole. Szeroki pokład pozwala na jazdę ze stopami obok siebie. Można również skorzystać z praktycznego tempomatu.

 

 

Wszechstronna hulajnoga elektryczna W-TEC Dalfin jest idealna do wycieczek poza miasto.


Opis techniczny:

Materiał ramy

aluminium

Moc silnika

350 W.

Typ silnika

bezszczotkowy

Maksymalna prędkość

25 km/h

Tryby prędkości

15/25 km/h

Bateria

Li-Ion, 10,4 Ah, 360 Wh, 36 V (łatwa do wyjęcia i wymiany)

Zasięg na jednym ładowaniu

Do 40 km

Czas ładowania (pełna pojemność)

Około 4 godziny

Hamulce

Tylny tarczowy

Opony

Nadmuchiwane z przodu i z tyłu

Rozmiar opon

10 cali (25,4 cm)

Wymiary pokładu

Dł. 45 x szer. 15 cm

Wysokość pokładu (od góry)

15 cm

Wysokość pokładu od dołu (prześwit)

8 cm

Wysokość kierownicy

122 cm

Szerokość kierownicy

42,5 cm

Światła

Przednie i tylne, automatyczne światło stop

Wymiary

Dł. 118 x szer. 42,5 x wys. 122 cm

Wymiary po złożeniu

Dł. 118 x szer. 42,5 x wys. 47,5 cm

Zalecany minimalny wzrost użytkownika

150 cm

Nośność

100 kg

Waga

16,9 kg

Akcesoria

Mechanizm składania, stopka, zdejmowany wyświetlacz, wyjmowana bateria, błotniki, dzwonek, tempomat, podświetlane podwozie ze zmieniającymi się diodami LED

Uwaga

W świetle Polskiego prawa hulajnoga elektryczna której moc przekracza 250W lub osiąga prędkość powyżej 20 km/h, nie jest zgodna z przepisami kodeksu ruchu drogowego, co oznacza, że nie jest dopuszczona do użytku na drogach publicznych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz nie korzystanie z niej w miejscach, gdzie może to naruszać obowiązujące przepisy.

Możesz kupić także zapasowy akumulator 36V / 10Ah.

Ostrzeżenie: Przechowuj baterię (lub cały produkt łącznie z baterią) w zacienionym, suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 20°C. Jeśli produkt nie będzie użytkowany przez dłuższy czas, naładuj go do 100% pojemności przynajmniej raz w miesiącu. Przestrzegając tych instrukcji, znamionowa pojemność baterii nie spadnie poniżej 70% jej całkowitej pojemności w ciągu 12 miesięcy od zakupu

Instrukcja obsługi - Hulajnoga elektryczna W_TEC Dalfin - PL

Instrukcja obsługi PL - Hulajnoga elektryczna W_TEC Dalfin

Gwarancja 24
Waga 16.90 kg
Wymiary 1220 x 425 x 1180 mm
Hamulce Tylna tarcza
Maksymalna ładowność 100 kg
Minimalna zalecana wysokość użytkownika 150 cm
Moc silnika 350 W
Maksymalna prędkość 25 km/h
Zasięg 40 km
Siodełko nie
Pojemność baterii 10400 mAh
Maksymalny kąt nachylenia terenu 13 °
Wielkość kół 10"
Sterowanie dźwignia na kierownicy
Typ kółek Pompowane
Typ silnika elektryczny
Umiejscowienie silnika w tylnym kole
Hamowanie rekuperacyjne Nie
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question