• W-TEC Składania hulajnoga elektryczna W-TEC Tendeal 700W 10" - Kolor Biały

Product code: 23784-2

Hulajnoga elektryczna z pełnym zawieszeniem, mocnym napędem i dużym deckiem! Może pochwalić się zasięgiem 45 km i nośnością do 120 kg.

5489.00
item(s) Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 22 kg
EAN 8596084137852

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone

Hulajnoga elektryczna W-TEC Tendeal 700W 10" to supermocna hulajnoga elektryczna, która sprawi, że nigdy więcej się nie spóźnisz! Dzięki 700W, bezszczotkowemu silnikowi i maksymalnej prędkości 40 km/h poczujesz wiatr we włosach. Jednak główną cechą hulajnogi jest to, że zarówno przednie, jak i tylne koła są amortyzowane, co zapewnia płynną jazdę w każdym terenie. Wyjątkowo szeroki deck z antypoślizgową taśmą Grip zapewni Ci bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodaj do tego nośność 120 kg, a otrzymasz niesamowity, ekologiczny pojazd.

Możesz dostosować hulajnogę elektryczną W-TEC Tendeal 700W 10" do swoich upodobań - od wysokości kierownicy (83 - 120 cm) do prędkości jazdy. Na ekranie możesz wybrać jeden z 3 różnych trybów prędkości, w zależności od tego, jak szybko musisz dotrzeć do celu. Dzięki niezawodnym hamulcom tarczowym nigdy nie stracisz kontroli nad pojazdem. Hulajnoga W-TEC Tendeal posiada również atuty, które sprawdzą się podczas postoju. Jeśli musisz się na chwilę zatrzymać, zablokuj hulajnogę za pomocą pilota. Alarm włączy się, gdy wykryje ruch pojazdu, trzymając złodziei na dystans.


Znakomite zawieszenie

Zarówno przednie, jak i tylne koła są amortyzowane, co zapewnia płynną i wygodną jazdę po utwardzonych drogach jak i w umiarkowanym terenie. W połączeniu z pompowanymi kołami 10" amortyzuje wstrząsy, a tym samym radzi sobie z wybojami na drodze.


Złożona w mgnieniu oka

Są chwile, kiedy nie masz ochoty na jazdę, ale na wszelki wypadek chcesz zabrać ze sobą hulajnogę. Żaden problem. Dzięki mechanizmowi składania mostek można złożyć aż do pokładu. Następnie złóż kierownicę i już możesz spakować pojazd na drogę - hulajnoga staje się znacznie mniejsza, a przez to łatwiejsza do przemieszczania jej z miejsca na miejsce. Co więcej, zmieści się również w bagażniku Twojego samochodu.


Zabierze Cię daleko... i szybko

Dzięki niesamowitej mocy 700 W, bezszczotkowemu silnikowi i maksymalnej prędkości 40 km/h, czeka Cię piekielna jazda. Rzeczywisty zasięg zależy od wielu czynników, takich jak nawierzchnia lub profil szlaku. Ale i tak hulajnoga będzie miała wystarczająco dużo energii na przyjemną podróż. Możesz również docenić maksymalne nachylenie terenu do 15 stopni. Podsumowując, jazda na tej hulajnodze to świetna zabawa.

 


Przystosowana do ruchu miejskiego

Przygotowana do ruchu miejskiego hulajnoga elektryczna W-TEC Tendeal 700W 10" ma praktyczną stopkę, błotniki, światła i kierunkowskazy, bez których nie możesz się obejść. Jest też wbudowany klakson, a do tego port USB, który umożliwia ładowanie telefonu!


Opis techniczny:

Materiał ramy

Stop aluminium

Moc silnika

700W

Typ silnika

Bezszczotkowy, DC

Maksymalna prędkość

35-40 km/h

Maksymalne nachylenie terenu

15°

Bateria

Li-Ion 15 Ah, 48 V

Zasięg na jednym ładowaniu

Do 45 km

Czas ładowania do pełnej pojemności

6 - 7 godz.

Hamulce

tarczowe

Opony

nadmuchiwane

Rozmiar opony

10" (25,4 cm)

Wymiary pokładu

56x24 cm

Wysokość pokładu (góra)

18,5 cm

Wysokość pokładu (prześwit)

10 cm

Wysokość kierownicy

83 - 120 cm

Szerokość kierownicy

56 cm

Światła

Przód i tył, automatyczne światło hamowania, tylne kierunkowskazy

Wymiary

dł. 112 x szer. 56 x wys. 120 cm

Wymiary po złożeniu

dł. 119 x szer. 25 x wys. 37 cm

Minimalny zalecany wzrost użytkownika

150 cm

Nośność

120 kg

Waga

20 kg

Opcje ustawień

Tempomat, start z lub bez odpychania, płynny start, wyświetlana prędkość i odległość

Akcesoria

2x pilot do blokowania hulajnogi, wielofunkcyjny podświetlany wyświetlacz (zasilany centralną baterią), klakson, stopka, amortyzatory przednie i tylne, błotniki, port USB do ładowania telefonu (z tyłu po lewej stronie ekranu), zestaw montażowy

Uwaga

W świetle Polskiego prawa hulajnoga elektryczna której moc przekracza 250W lub osiąga prędkość powyżej 20 km/h, nie jest zgodna z przepisami kodeksu ruchu drogowego, co oznacza, że nie jest dopuszczona do użytku na drogach publicznych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz nie korzystanie z niej w miejscach, gdzie może to naruszać obowiązujące przepisy.

Funkcje pilota zdalnego sterowania:

Blokada z alarmem - Alarm włączy się, gdy hulajnoga wykryje ruch

Blokada bez alarmu - Blokuje ekran + pozwala wyłączyć alarm jednym naciśnięciem przycisku

Klakson - krótki ostrzegawczy sygnał dźwiękowy

Start - naciśnij 2 razy; hulajnoga odblokowuje się i włącza ekran

Ostrzeżenie: Przechowuj baterię (lub cały produkt łącznie z baterią) w zacienionym, suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 20°C. Jeśli produkt nie będzie użytkowany przez dłuższy czas, naładuj go do 100% pojemności przynajmniej raz w miesiącu. Przestrzegając tych instrukcji, znamionowa pojemność baterii nie spadnie poniżej 70% jej całkowitej pojemności w ciągu 12 miesięcy od zakupu

Instrukcja obsługi - E-hulajnoga W-TEC Tendeal - PL

Instrukcja obsługi PL - E-hulajnoga W-TEC Tendeal

Gwarancja 24
Waga 20 kg
Wymiary 1120 x 560 x 1200 mm
Hamulce Elektryczne
Maksymalna ładowność 120 kg
Minimalna zalecana wysokość użytkownika 150 cm
Moc silnika 700 W
Maksymalna prędkość 40 km/h
Zasięg 45 km
Siodełko nie
Pojemność baterii 15000 mAh
Maksymalny kąt nachylenia terenu 15 °
Wielkość kół 10"
Sterowanie dźwignia na kierownicy
Typ kółek Pompowane
Typ silnika elektryczny
Umiejscowienie silnika w tylnym kole
Hamowanie rekuperacyjne Nie
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question