• Kask full face BELL FULL-10 CARBON SPHERICAL MIPS matte gloss white bali roz. M (55-57 cm) (NEW)

Product code: BEL-7151292
3000.00
pair Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost 0
In store pickup 0
Availability Mało
Weight 0.15 kg
EAN 196178094405

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Kask full face BELL FULL-10 CARBON SPHERICAL MIPS

Kontynuując sukces modelu Full-9 oraz wykorzystując opinie zaufanych sportowców oraz wprowadzając nowe technologie opracowane w naszej firmie, kask Full-10 Spherical został stworzony, aby stanowić nowy standard dopasowania, ochrony i stylu w DH.

Stworzona w siedzibie Bell+Giro w Scotts Valley, Kalifornia, nasza zastrzeżona technologia Spherical Technology™ oparta na Mips® ma konstrukcję zaworu kulowego, która pomaga przekierować siły uderzenia z dala od mózgu, umożliwiając obracanie się zewnętrznej wkładki wokół wewnętrznej wkładki podczas wypadku. Ponadto kanały w technologii sferycznej wewnątrz lekkiej skorupy z jednokierunkowego włókna węglowego pozwaliły nam osiągnąć doskonałą wentylację - co nazywamy Systemem Termicznej Wymiany Powietrza - Thermal Exchange Airflow System ™ (T.E.A.S.). Ten system zasysa chłodne powietrze jak próżnia, a następnie wyrzuca gorące powietrze przez boczne i tylne otwory wylotowe, ponieważ jak wie każdy rowerzysta, wentylacja i odprowadzanie potu idą ze sobą w parze.

W kasku Full-10 widoczny jest wkład włożony w pracę — od antybakteryjnej* komfortowej wyściółki Ionic+™ i magnetycznych wkładek policzkowych po zintegrowane mocowanie kamery i tytanowe klamry D-ring na pasku pod brodą. Cała ta praca została wykonana z myślą o Tobie, rowerzyście, ponieważ gdy stoisz na starcie, lub na krawędzi skoczni, która wyniesie Cię na szczyt chwały, chcemy, abyś myślał tylko o nadchodzącej jeździe.

* Antybakteryjna wyściółka Ionic+ wykorzystuje srebrną metalizowaną przędzę do kontroli zapachu kasku

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 3 otwory wlotowe, 3 otworów wylotowych, 13 otworów wentylacyjnych na brodzie

WENTYLACJA: Otwory wentylacyjne nad brwiami z przodu kasku, pozwalają wprowadzić chłodne powietrze i przepchnąć je przez kanały powietrzne w celu wentylacji całej głowy.

SYSTEM WYMIANY TERMICZNEJ POWIETRZA - Thermal Exchange Airflow System ™ (T.E.A.S.)
Ta wentylacja jest tak ekstremalna, że nazwaliśmy ją Thermal Exchange Airflow System™ (T.E.A.S.) ze względu na sposób, w jaki zasysa chłodne powietrze jak próżnia, a następnie wyrzuca gorące powietrze przez boczne i tylne otwory wylotowe. A jak wie każdy rowerzysta, wentylacja i odprowadzanie potu idą ze sobą w parze.

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: NTA 8776 (e-bike) / CPSC Bicycle / CE EN 1078:2012 / ASTM F1952-15 (DH) / ASTM F2032-15 (BMX)

KONSTRUKCJA: Lekka skorupa z jednokierunkowego włókna węglowego

DASZEK: Daszek Flying Bridge: Oryginalnie opracowany do użytku w motocrossie, śruby boczne tego daszka można łatwo regulować, nawet w rękawiczkach

WNĘTRZE: Wkładki antybakteryjne Ionic+ wykorzystuje srebrną metalizowaną przędzę do kontroli zapachu kasku

MIPS: MIPS Spherical - zwiększa naszą zdolność do radzenia sobie z uderzeniami przy dużych i niskich prędkościach, a także uderzeniami rotacyjnymi. Pomyśl o tym jako o kompleksowej ochronie z dodatkowym bonusem, że możemy również zaprojektować lepszą wentylację kasku.

BEZPIECZEŃSTWO: Zintegrowana kompatybilność uwalniania z kasku: w razie wypasku ta konstrukcja pozwala ratownikom delikatnie zdjąć kask z głowy rowerzysty, zmniejszając ryzyko wtórnych obrażeń

Magnefusion Emergency Release System (MERS) - Umożliwia łatwe wyjmowanie wkładek do prania i umożliwia służbom ratunkowym łatwe wyjęcie wkładek policzkowych przed zdjęciem kasku po wypadku.

MOCOWANIE DO KAMERY: Integrated Breakaway Camera Mount - Bezproblemowe mocowanie kamery, nie wymagające opasek ani taśmy, zostało zaprojektowane tak, aby odpaść przy uderzeniu, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń.

Panoramiczny port na gogle.

Tytanowe klamry D-ring na pasku pod brodą.

WAGA: 1000 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. XS-S (51-55 cm)
Roz. M (55-57 cm)
Roz. L (57-59 cm)
Roz. XL-XXL (59-63 cm)
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question