Orbea rower elektryczny DENNA M20 L Green - Foggy
Symbol: T30807RE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 25999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: T30807RE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 25999.00
Orbea Denna 2026 – elektryczny rower allroad, który redefiniuje granice jazdy po różnych nawierzchniach. Dzięki połączeniu mocy, zasięgu i wszechstronności, Denna z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów kolarstwa.
Kluczowe cechy Orbea Denna 2026:
Orbea Denna 2026 to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego elektrycznego roweru gravelowego, gotowego na każdą przygodę.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Rama | Orbea Denna, oś przelotowa 12mm x 142mm tył, gwint M12xP1, wewnętrzne prowadzenie kabli |
| Widelec | Orbea Denna OMR ICR, pełny karbon, kompatybilna główka 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100mm, gwint M12xP1 |
| Rura sterowa | FSA, zintegrowana aluminiowa miska 1-1/2" |
| Bateria | Wewnętrzna Orbea 420Wh |
| Dodatkowa bateria (Range Extender) | Niedostępna |
| Silnik | Shimano EP801 |
| Wyświetlacz | Niedostępny |
| Ładowarka | Orbea Smart Charger 2. generacji, 42V/2-4A |
| Pilot sterujący | EN600-L |
| Zębatka | Aluminiowa EP8, 42 zęby |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
| Manetki | Shimano GRX RX820 |
| Kaseta | Shimano CS-M7100, 10-45t, 12-rzędowa |
| Przerzutka tylna | Shimano GRX RX822 GS |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Prowadnica łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Kierownica | OC Gravel GR10 Carbon, Reach 70, Drop 110 |
| Wspornik kierownicy | OC Road Performance RP10, -8º |
| Hamulce | Shimano RX820, hydrauliczne tarczowe |
| Konfiguracja hamulców | Niedostępna |
| Koła | Oquo Road Control RC25PRO |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Przednia oś koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1, pusta |
| Tylna oś koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1, pełna, gwintowana od wewnątrz |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, 27,2 mm, offset 0 |
| Siodełko | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Błotnik | Niedostępny |
| Owijka kierownicy | Orbea antypoślizgowa / pochłaniająca wstrząsy |
| Wzrost (cm) | Rozmiar |
|---|---|
| 155-166 | XS |
| 167-172 | S |
| 173-179 | M |
| 180-185 | L |
| 186-191 | XL |
| 192-207 | XXL |
Strona producenta Orbea DENNA
Instrukcja Obsługi: Orbea DENNA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.