• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Ursus

Ursus to włoska firma specjalizująca się w branży inżynieryjnej oraz komponentach rowerowych od ponad 50 lat. Ze względu na filozofię biznesu, którą cechuje otwartość na innowacje i dążenie do doskonałości, od 1967 roku priorytetem dla Ursusa jest satysfakcja klienta.

Ursus SpA to włoska firma z siedzibą w mieście Rosà w prowincji Vicenza, gdzie od ponad 50 lat specjalizująca się w obróbce precyzyjnej. Działalność firmy została niedwno rozszerzona na świat rowerów wyścigowych i MTB dzięki produkcji wysokiej klasy kół. Owocny i skuteczny eksperyment, który w ostatniej dekadzie pozwolił Ursusowi wskoczyć w świat profesjonalnego sportu, polegający na stale rozwijającym się produkcie o nienagannej jakości.

„Zadowolenie klienta” Ursusa jest istotnym elementem jego działalności. Jako dostawca, tworzący wysokiej jakości produkty i usługi zorientowane na klienta jest zawsze otwarty na innowacje i ciągłe dążenie do doskonałości.

W ofercie włoskiego producenta znalazły się między innymi doskonałe koła szosowe Miura dostępne w szerokiej gamie wersji i wysokości stożka (od 37 do 87 mm oraz pełnych kół). Do wyboru mamy koła pod hamulce tarczowe oraz tradycyjne. Jeśli chodzi o typ opon to dostępne są zarówno modele pod oponę tradycyjna oraz tubeless jak i pod szytkę. Dla fanów MTB znalazły sę carbonowe koła Kodiak oraz aluminiowe Alcor i Spark. Każde z kół zbudowane jest na wysokiej jakości piastach Ursus i może być dodatkowo wyposażone w łożyska CeramicSpeed.

Oprócz kół w ofercie znalazły się również produkowane we włoszech piasty, sztyce, kierownice, mostki oraz inne akcesoria.