Orbea rower szosowy ORCA AERO M10i REPLICA 47 Lotto - Dstny
Product code: S71647US
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: S71647US
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
Rower szosowy Orbea Orca Aero M10i Replica LOTTO to perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii, doskonałej aerodynamiki i wyjątkowego designu. Stworzony z myślą o kolarzach szukających optymalnej prędkości i niezrównanej wydajności na szosie, ten model sprawdzi się zarówno w intensywnych treningach, jak i w wyścigach. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, aerodynamicznej ramie i wysokiej jakości komponentom, Orbea Orca Aero M10i Replica oferuje niezrównane osiągi na każdym etapie trasy.
Główne cechy produktu:
Dlaczego warto wybrać Orbea Orca Aero M10i Replica?
Orbea Orca Aero M10i Replica Lotto to rower, który łączy szybkość, nowoczesność i niezawodność, dając Ci przewagę na szosie. Jego aerodynamiczna konstrukcja, precyzyjny napęd i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że jest to jeden z najlepszych wyborów w kategorii rowerów szosowych. Osiągnij swoje cele szybciej i komfortowo, wybierając Orbea Orca Aero M10i Replica!
Specyfikacja:
| Rama | Orbea Orca Aero Carbon OMX disc, monocoque, HS 1.5″, BB 386, kompatybilna z miernikiem mocy, Thru Axle 12mm x 142mm tył, gwint M12x2 P1, kompatybilna ze Speed release, wewnętrzne prowadzenie kabli, EC/DC kompatybilna. |
| Widelec | Orbea Orca Aero OMX ICR, pełny karbon, kompatybilna z rurą sterową 1-1/8″ – 1.5″ tapered, Thru Axle 12x100mm, gwint M12x2 P1, dropout kompatybilny ze Speed release. |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2″ Zintegrowana aluminiowa miska |
| Korba | FSA Powerbox K-Force Team Edition 36x52t |
| Manetki | Shimano R9270 |
| Kaseta | Shimano Dura-Ace R9200 11-30t 12-biegowa |
| Przerzutka tylna | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Przerzutka przednia | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Łańcuch | Shimano CN-9100 |
| Kierownica | Vision Metron 5D ACR EVO Integrated, zasięg 80mm, spadek 125mm |
| Mostek | Zintegrowany Vision Metron 5D ACR 3K, -6º |
| Hamulce | Shimano R9270 hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze | 160mm przód / 140mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP57LTD |
| Opony | Vittoria Corsa Pro G2.0 TLR 700x28c |
| Przednia oś | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite |
| Tylna oś | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite |
| Sztyca | OC Road Aero RA10 Carbon Ultralight, SB0/25, z mikroregulacją kąta |
| Siodełko | Selle Italia SLR Boost Fill Carbon Rail Ø7×9 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea Anti-Slippery/Shock Proof |
| Bidon | OC Aero Bottle RA10 (550ml) + Carbon Cage Kit RA10 |
| Schowek | OC Aero Toolbox TB01PP |
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| 47 | 155-160 |
| 49 | 160-166 |
| 51 | 167-172 |
| 53 | 173-179 |
| 55 | 180-185 |
| 57 | 186-191 |
| 60 | 192-207 |
Strona producenta: Orbea ORCA AERO
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA AERO
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru