Orbea rower MTB OCCAM LT M-TEAM M Sunset Carbon - Black
Symbol: T24905M3
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 36999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: T24905M3
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 36999.00
Attitude Adjust pozwala Ci zmienić geometrię w około 15 sekund. Kiedy robi się naprawdę ostro, możesz być pewien, że Occam LT M-Team jest gotowy na pełen chaos!
Orbea Occam LT M-Team 2026 to zaawansowany rower MTB stworzony z myślą o riderach, którzy szukają maksymalnej precyzji, kontroli i lekkości. Wersja M10 łączy wyścigową ramę karbonową OMR z zawieszeniem Fox Factory Kashima oraz napędem Sram X0 Eagle AXS, co zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy na technicznych trasach, singlach i w górach. Ten rower to kompromis między szybkością pod górę a pełną pewnością na zjazdach.
Specyfikacja:
| Kategoria | Komponent |
|---|---|
| Frameset | |
| Rama | Orbea Occam OMR |
| Amortyzator | Fox DHX Factory 2-Pos Adjust custom tune 210x55mm |
| Widelec | Fox 36 Float Factory 160, Grip X, QR15x110, Kashima |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2", Black Oxidated Bearing |
| Napęd | |
| Korba | Sram X0 Eagle Dub Black 32t |
| Manetki | Sram AXS Pod |
| Kaseta | Sram GX-1275 Eagle 10-52t 12-Speed |
| Przerzutka tylna | Sram X0 Eagle AXS |
| Łańcuch | Sram GX Eagle 12-Speed |
| Kokpit | |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Mocowanie licznika | OC Computer Mount CM-05, Garmin/Sigma |
| Hamulce | |
| Hamulce | Shimano XT Hydraulic Disc |
| Tarcze | Galfer Wave Rotors 203mm front / 180mm rear |
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32LTD |
| Opony (przód) | Maxxis Assegai 2.50" 60TPI 3CG/EXO+/TR MaxxGrip |
| Opony (tył) | Maxxis Minion DHR II 2.40" WT FB 120 TPI 3C MaxxTerra Exo+ TR |
| Oś przedniego koła | N/A |
| Komponenty | |
| Sztyca | OC Mountain Control MC10, 31.6mm, Dropper |
| Dźwignia sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Siodełko | Ergon SM Enduro Comp Men S/M |
| Chwyty | Ergon GE10 |
| Akcesoria | |
| Schowek | Accessories Containers |
| Narzędzia | MT-20 FLP Multitool 2/3/4/5mm hex |
Tabela Rozmiarów:
|
ROZMIAR |
WZROST |
|
S |
150-170 |
|
M |
160-180 |
|
L |
170-190 |
|
XL |
180-200 |
Strona producenta: Orbea Occam SL LT
Artykuł: Orbea Occam LT 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.