Orbea rower elektryczny WILD M20 M Seaweed Carbon
Symbol: T34505X4
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 30999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: T34505X4
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 30999.00
Wyposażony w 12-rzędowy napęd Shimano SLX/XT i potężne czterotłoczkowe hamulce Shimano MT420, Wild M20 pozwala skupić się na jednym – jeździe. Koła Race Face AR30 i opony Maxxis Assegai oraz Minion w najbardziej agresywnych mieszankach zapewniają przyczepność na poziomie „klej do skał”.
Ten rower nie jest dla każdego – ale jeśli szukasz maszyny, która nie zna słowa „niemożliwe”, Orbea Wild M20 2026 właśnie się uśmiechnął.
Specyfikacja:
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost 12×148 |
| Tylny amortyzator | Fox Float X Performance Trunnion, 205x65mm, custom tune |
| Widelec | RockShox ZEB Base-A2 DebonAir+ 170, E-MTB, 15×110 Boost |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh Horizontal BBP3770 |
| Range Extender | N/A |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3843 |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller BRC3100 |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Zębatka | ethirteen espec Direct Mount 34T Boost |
| Korba | ethirteen Helix Core |
| Manetki | Shimano Deore M6100 I-Spec EV |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Przerzutka tylna | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Prowadnica łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36t |
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, Rise 20, 800mm |
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Mocowanie komputera | OC Computer Mount CM-05, Garmin/Sigma |
| Hamulce | Shimano MT420 Hydraulic Disc |
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave Rotors 203mm przód / tył |
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
| Opona przód | Maxxis Assegai 2.50″, 60TPI, 3CG/EXO+/TR MaxxGrip |
| Opona tył | Maxxis Minion 2.40″, 120TPI, 3CT/DD/TR MaxxTerra |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Dźwignia sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Siodło | Fizik Aidon 208x145mm, manganese rail |
| Chwyty | OC Lock On |
| Oświetlenie | Brak |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| S | 150-175 |
| M | 160-185 |
| L | 170-195 |
| XL | 180-205 |
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.