Orbea rower elektryczny WILD Mullet M-LTD L MYO
Symbol: T38107CM
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 54999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: T38107CM
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 54999.00
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Orbea Wild M-LTD 2026 – elektryczne enduro w najczystszej formie
Zbudowany na karbonowej ramie OMR z nowym silnikiem Bosch CX Race i akumulatorem 600 Wh, zapewnia niesamowite przyspieszenie i płynność w najtrudniejszym terenie. Nowy system Bosch Kiox 400C pozwala na pełną kontrolę nad mocą i parametrami jazdy, a karbonowe koła OQUO MC32LTD dodają lekkości i sztywności tam, gdzie najbardziej tego potrzebujesz.
Na pokładzie znajdziesz kompletne zawieszenie Fox Factory (38 + Float X2), napęd Shimano XTR 12s Di2, prowadnicę e*thirteen, sztycę regulowaną i karbonową kierownicę OC. Brzmi jak rower marzeń? Bo nim jest.
Dlaczego Wild M-LTD 2026?
To nie jest po prostu e-bike. To broń na enduro, która zostawi konkurencję w tyle — z Tobą na prowadzeniu.
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost 12×148 |
| Tylny amortyzator | Fox Float X2 Factory Trunnion 2-Pos Adjust Kashima, custom tune 205x65mm |
| Widelec | Fox 38 Float Factory 170, Grip X2, QR15x110, Kashima |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Bateria | Bosch Powertube 600Wh Horizontal BBP3860 |
| Range Extender | Niedostępny |
| Silnik | Bosch Performance Line CX-R BDU3863 |
| Wyświetlacz | Bosch System Module Kiox 400C |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Koronka | ethirteen Helix Race espec Direct Mount 34T, 55mm ChainLine |
| Korby | ethirteen Helix Race Carbon |
| Manetki | Shimano XTR M9250 |
| Kaseta | Shimano CS-M9200 10-51t, 12-Speed |
| Przerzutka tylna | Shimano XTR M9260, 12s |
| Łańcuch | Shimano CN-9100 |
| Prowadnica łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36t |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Uchwyt na komputer | OC Computer Mount CM-05, Garmin/Sigma |
| Hamulce | Shimano XTR Hydraulic Disc |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32LTD POWER |
| Opona przód | Maxxis Assegai 2.50″, 60TPI, 3CG/EXO+/TR MaxxGrip |
| Opona tył | Maxxis Minion 2.40″, 120 TPI, 3CT/DD/TR MaxxTerra |
| Sztyca | OC Mountain Control MC10, 31.6mm, Dropper |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Siodło | Fizik Terra Aidon X1, 145mm |
| Oświetlenie | Brak |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| S | 150-175 |
| M | 160-185 |
| L | 170-195 |
| XL | 180-205 |
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.