Orbea rower elektryczny WILD Mullet M-TEAM L Caramel-White
Symbol: T38007X2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 43999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: T38007X2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 43999.00
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Orbea Wild M-TEAM 2026 – elektryczne enduro w najczystszej formie
Orbea Wild M-Team 2026 to e-bike enduro, który nie bierze jeńców. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających riderach, oferuje potężną moc, topowe komponenty i geometrię gotową na największe dropy, najstromsze podjazdy i najdziksze trasy.
Napędzany najnowszym silnikiem Bosch Performance Line CX (BDU3843) z akumulatorem 750 Wh, daje Ci niesamowitą siłę i zasięg. Na pokładzie znajdziesz m.in. zawieszenie FOX Factory Kashima, karbonową kierownicę OC oraz pełen zestaw Shimano XT 12s z nową przerzutką M8260 – czyli technologię gotową na najcięższe warunki.
Do tego opony Maxxis Assegai i Minion, karbonowy kokpit i koła Oquo MC32TEAM POWER – a wszystko to spięte w ramie z karbonu OMR. Jeśli szukasz elektrycznego potwora, który da Ci przewagę na każdym etapie trasy – właśnie go znalazłeś.
Zalety Orbea Wild M-Team 2026:
Jeśli chcesz przejąć kontrolę nad każdą linią zjazdu i cieszyć się bezkompromisowym wsparciem na podjazdach – Wild M-Team 2026 jest gotów. Ty też bądź.
| Element | Specyfikacja |
|---|---|
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost 12×148 |
| Tylny amortyzator | Fox Float X2 Factory Trunnion 205×65 mm, 2-Pos Adjust, Kashima, custom tune |
| Widelec | Fox 38 Float Factory 170 mm, Grip X2, QR15x110, Kashima |
| Rura sterowa | Aluminiowa 1-1/2″, czarne utlenianie |
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh Horizontal BBP3770 |
| Range Extender | Niedostępny |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3843 |
| Wyświetlacz | Bosch Kiox 400C |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Zębatka | ethirteen espec Direct Mount 34T Boost |
| Korby | ethirteen Helix Core |
| Manetki | Shimano XT M8250 |
| Kaseta | Shimano CS-M8200 10-51t, 12-Speed |
| Przerzutka tylna | Shimano XT M8260 SGS |
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Prowadnica łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36T |
| Kierownica | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, szerokość 800 mm |
| Mostek | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Uchwyt licznika | OC Computer Mount CM-05 (Garmin/Sigma) |
| Hamulce | Shimano XT, hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave 203 mm (przód i tył) |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32TEAM POWER |
| Opona przednia | Maxxis Assegai 2.50″, 60 TPI, 3CG/EXO+/TR, MaxxGrip |
| Opona tylna | Maxxis Minion 2.40″, 120 TPI, 3CT/DD/TR, MaxxTerra |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31.6 mm, regulowana (dropper) |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Siodło | Fizik Aidon 208×145 mm, stalowe pręty manganowe |
| Oświetlenie | Brak |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| S | 150-175 |
| M | 160-185 |
| L | 170-195 |
| XL | 180-205 |
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.