Rower miejski MONGOOSE ROGUE M (M36200M10/BLK)
Symbol: 00079196
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3499.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: 00079196
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3499.00
| Rama | Tectonic T2, aluminum, 27.5" urban geometry, Integrated Rear Rack, internal cable routing, 9 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger |
| Widelec | Xposure, 27.5", steel steerer, 9 mm x 100 mm, QR |
| Korba | Prowheel RPL-421, aluminum, 46/30T |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-T3000-2, top swing, band clamp |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M2000 |
| Manetki | Shimano Acera SL-M2000, 2 x 9 |
| Kaseta | Sunrace, 9-speed, 11-36T |
| Łańcuch | KMC X9 |
| Obręcze | Xposure MD-155, aluminum double wall, 26 mm ID, 32H, tubeless compatible |
| Opony | WTB Horizon, 650c x 47c, wire bead |
| Piasty | Xposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 100 mm, 32H, 6-boltXposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 135 mm QR, 32H, 6-bolt |
| Szprychy | 14G, stainless steel |
| Hamulce | Tektro HD-M290, hydraulic, aluminum, 160 mm rotor |
| Kierownica | Xposure, aluminum, 680 mm width, 25 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Mostek | Xposure 3D forged aluminum, threadless, 70 mm/90 mm, 6°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Xposure Kraton, semi-ergo |
| Łożyska kierownicy | Threadless, ZS44/ZS44, retainer bearing |
| Siodło | Mongoose urban, steel rails |
| Sztyca | Xposure, aluminum, 350 mm, zero offset, 27.2 mm |
| * | Specyfikacje i ceny mogą ulec zmianie bez podania przyczyny. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. |
| Platform | ROGUE G1 |
| SKU | M36200M10 |
| Kolor | BLK |
| Waga | Wagi roweru nie podajemy, ponieważ nie istnieje branżowy standard ważenia. Zawsze zalecamy, aby konkretny rower w danym rozmiarze i konkretnej specyfikacji zważyć w sklepie. |