• Komplet Kół Classified Powershift G30 (CF G30, DT Swiss 240, ETS Inner Dropout Face "A" L=151,5mm, 11-34,160_25)

Product code: DSET11ETSCF G30DT11-34LA-A-SB-160_25-KIT
12000.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping cost Not available
Availability Mało
Weight 0.15 kg

Phone orders: +48 535 60 20 27

Leave your phone
Pobierz instrukcję obsługi/montażu CLASSIFIED

Czy jesteś gotowy na zupełnie nową erę w zmianie przełożeń? Gotowy na niesamowicie sprawną, ekstremalnie szybką i wydajną zmianę przełożeń? Classified osiągnął to, o czym marzyło wielu rowerzystów: czysty wygląd i zalety pojedynczego napędu z bezkompromisowym pokryciem przełożeń i zakresem stopniowania kasety.
Piasta Classified POWERSHIFT to bezprzewodowy, 2-biegowy system zmiany przełożeń, który zastępuje funkcjonalność przerzutki przedniej, pozwalając na błyskawiczną zmianę przełożeń, przy pełnym obciążeniu i z bezkompromisowym zakresem przełożeń i stopniowania kasety..
Błyskawiczna zmiana biegów
150 milisekund, to wszystko czego potrzeba
Zmiana biegów pod pełnym obciążeniem
Nawet do 1000 W
Najwyższe pokrycie przełożeń
22 biegi, małe kroki, 451% zakresu przełożeń
Wysoka sprawność
Ponad 99% sprawności
Odporna na warunki atmosferyczne
Nie musisz się martwić o brud i deszcz
Konkurencyjna waga
Równie lekki* lub lżejszy niż tradycyjny elektroniczny zestaw grupowy

Firma Classified opracowała 3 najwyższej klasy zestawy kół, które zostały specjalnie zaprojektowane do idealnej pracy w połączeniu z piastą POWERSHIFT, w każdym terenie.
Aby zagwarantować wyjątkową jakość, wszystkie koła są wykonane z najlepszych włókien węglowych i składane ręcznie na miejscu.
 • CF G30, koło do jazdy po szutrze, jest zbudowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze przygody, a jednocześnie zachować lekkość i sztywność kół, aby zwiększyć komfort jazdy.
 • CF R35 i R50 to dwa szosowe koła, które zostały zaprojektowane z myślą o wyścigach.
 • CF R35 jest doskonałym kołem uniwersalnym, znajdującym optymalną równowagę pomiędzy sztywnością, aerodynamiką i wagą. Są idealnym towarzyszem podczas jazdy wysoko w górach lub pokonywania flamandzkich bruków.
 • CF R50 to nasze koło z obręczą o wysokości 50 mm, o szerokim przekroju. Wysoce aerodynamiczne i sztywne, a jednocześnie gwarantujące komfort jazdy.

Komplet Kół Classified Powershift G30
 • POWERSHIFT ready: Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do tylnej piasty Classified POWERSHIFT
 • Piasta przednia: Hope RS4 lub DT Swiss 240 DBCL Straightpull (w zależności od dostępności)
 • Typ obręczy: karbonowa, clincher, przystosowana do jazdy bezdętkowej
 • Wysokość obręczy: 30mm
 • Hamulce: tylko tarczowe
 • Szerokość wewnętrzna obręczy: 23mm
 • Szerokość zewnętrzna obręczy: 29,5mm
 • Szprychy: 24 DT Swiss Aerolite SP
 • Waga zestawu kół 1,375g (±5%) (z przednią piastą, bez tylnej piasty POWERSHIFT)
 • Zalecany rozmiar opon i maksymalne ciśnienie: 32-42c, 65psi / 4.5Bar
Informacje o Classified Cycling
Classified Cycling to belgijska firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach rowerowych, której pasją jest wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek rowerowy. Opracowała ona genialną technologię w tylnej piaście, POWERSHIFT, która zastępuje funkcjonalność przerzutki przedniej, pozwalając na błyskawiczną zmianę biegów, przy pełnym obciążeniu i z bezkompromisowym pokryciem przełożeń i stopni przełożenia. Innowacyjne produkty Classified są projektowane i produkowane w Belgii. 

*Rower wyposażony w napęd Classified jest równie lekki lub lżejszy od roweru wyposażonego w tradycyjny zestaw elektroniczny 2x i tradycyjną piastę referencyjną (np. DT Swiss 350). Aby być bardziej konkretnym, rower wyposażony w Classified i 1x GRX Di2 waży tyle samo (+-10g) co rower z tradycyjnym zestawem 2x11 GRX Di2 i piastą DT Swiss 350. Konfiguracja roweru używana przez nasz zespół: Classified w połączeniu z korbą Rotor Aldhu 1x, jest aż o 70g lżejsza od tego samego roweru z tradycyjnym groupsetem 2x11 GRX Di2 i piastą DT Swiss 350. W skrócie można stwierdzić, że waga wymienionych komponentów (przednia przerzutka, mała tarcza, tradycyjna piasta, oś przelotowa i kaseta) jest w przybliżeniu taka sama jak waga komponentów oferowanych przez Classified.


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question