Orbea rower elektryczny WILD H10 M Yellow - Green
Symbol: S34405SM
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 32999.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wybieraj z ponad 40000 rowerowych produktów od blisko 200 najlepszych producentów na świecie. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt mailowy / telefoniczny w celu ustalenia terminu realizacji. Prosimy również nie mylić naszego sklepu z innym o podobnej domenie. My telefony mamy sprawne :)
Symbol: S34405SM
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 32999.00
Przedstawiamy nową generację roweru Wild od Orbea - model, który podnosi poprzeczkę w świecie e-bike'ów. Ten lekki, pełnomocny eBike został zaprojektowany na najwyższym poziomie rywalizacji i jest gotowy, aby sprostać każdemu wyzwaniu, jakie postawisz przed nim na najtrudniejszych szlakach. Wild to rower bez kompromisów - mocny, zaawansowany technologicznie i gotowy, by zapewnić Ci pełną kontrolę na każdym zakręcie.
Wild zdobył najbardziej prestiżowe nagrody w branży rowerowej i jest jedynym rowerem, który dwukrotnie z rzędu wygrał testy roweru roku. Teraz pojawia się nowa wersja, pełna ulepszeń i gotowa na każde wyzwanie
Orbea Wild H10 2025 to elektryczny rower enduro zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach jazdy terenowej. Ten model łączy zaawansowaną technologię z wytrzymałością, gwarantując wyjątkową wydajność zarówno na stromych podjazdach, jak i w trudnych zjazdach. Orbea Wild H10 2025 to idealny wybór dla osób, które szukają roweru zdolnego do pokonywania najtrudniejszych tras, zapewniając jednocześnie komfort i niezawodność.
Chociaż wizualnie Wild nie zmienił się zbytnio, to jest to całkowicie nowa rama. Nowy Wild oferuje kilka nowych funkcji i technologii:
➔ Geometria Slacker dla bardziej agresywnego zjazdu.
➔ Zupełnie nowa, wyścigowa kinematyka oferująca 170 mm skoku z przodu i z tyłu.
➔ Nowy napęd Bosch Performance CX, który jest lżejszy i cichszy.
➔ Nowa opcja akumulatora Bosch 600 Wh dla jeszcze lżejszego Wild.
➔ Opcja Mullet.
➔ Nowa opcja Wild ST. Bardziej zorientowany pod kątem Trailowym.
| Rama | Orbea Wild Hydro, 29″ wheels, Concentric Boost 12×148 |
| Amortyzator tył | Fox Float X Performance Trunnion 2-Pos Evol LV custom tune 205x65mm |
| Widelec | Fox 38 Float Performance 170 Grip 3-Pos QR15x110 |
| Stery | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated Bearing |
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh Horizontal BBP3770 |
| Silnik | Bosch Performance Line CX BDU3840 |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller BRC3100 |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (230V) BPC3400 |
| Pilot | Bosch Mini Remote BRC3300 |
| Zębatka | ethirteen espec Direct Mount 34T Boost |
| Korba | e*thirteen Plus Alloy |
| Manetki | Shimano Deore M6100 I-Spec EV |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Przerzutka tył | Shimano XT M8100 SGS Shadow Plus |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Prowadnica łańcucha | e*thirteen Plus Bosch CX Gen4 CL 55 32-36t |
| Kierownica | OC Mountain Control MC20 Alu SL, Rise20, Width 800 |
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Mocowanie komputera | OC Computer Mount CM-05, Garmin/Sigma |
| Hamulce | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
| Koła | Oquo Mountain Control MC32TEAM POWER, Shimano Micro Spline freehub |
| Opony | Maxxis Minion 2.40″ 120 TPI 3CT/DD/TR MaxxTerra |
| Wspornik siodła | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Manetka sztycy | Shimano SL-MT500 I-Spec EV |
| Siodło | Fizik Aidon 208x145mm manganese rail |
| Chwyty | OC Lock On |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| S | 150-175 |
| M | 160-185 |
| L | 170-195 |
| XL | 180-205 |
Strona producenta: Orbea Wild 2025
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.