Orbea rower elektryczny DENNA M40 XXL Nickel - Carbon
Product code: T30610RC
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 23999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T30610RC
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 23999.00
Orbea Denna 2026 – elektryczny rower allroad, który redefiniuje granice jazdy po różnych nawierzchniach. Dzięki połączeniu mocy, zasięgu i wszechstronności, Denna z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów kolarstwa.
Kluczowe cechy Orbea Denna 2026:
Orbea Denna 2026 to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego elektrycznego roweru gravelowego, gotowego na każdą przygodę.
| Rama | Orbea Denna, oś przelotowa 12mm x 142mm tył, gwint M12xP1, wewnętrzne prowadzenie kabli |
| Widelec | Orbea Denna OMR ICR, pełny karbon, kompatybilna główka 1-1/8" - 1,5", oś przelotowa 12x100mm, gwint M12xP1 |
| Rura sterowa | FSA zintegrowana aluminiowa 1-1/2" |
| Bateria | Wewnętrzna Orbea 420Wh |
| Dodatkowa bateria | Niedostępna |
| Silnik | Shimano EP801 |
| Wyświetlacz | Niedostępny |
| Ładowarka | Orbea 2. generacji eBike Smart Charger 42V/2-4A |
| Pilot sterujący | EN600-L |
| Zębatka przednia | Aluminiowa EP8 42 zęby |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
| Manetki | Shimano U6030 |
| Kaseta | Shimano CS-LG400 11-50t, 11-rzędowa |
| Przerzutka tylna | Shimano Cues U6000 GS Shadow |
| Łańcuch | Shimano LG500 |
| Prowadnica łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Kierownica | OC Gravel GR31, Reach 70, Drop 110 |
| Wspornik kierownicy | OC Road Performance RP23, -5º |
| Hamulce | Shimano RS405 hydrauliczne tarczowe |
| Konfiguracja hamulców | Niedostępna |
| Koła | Oquo Road Control RC25PRO |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Przednia oś koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1, pusta |
| Tylna oś koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1, pełna, gwintowana od wewnątrz |
| Sztyca | SP 0.2 Carbon, 27,2 mm, offset 0 |
| Siodełko | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Błotnik | Niedostępny |
| Owijka kierownicy | Orbea antypoślizgowa / pochłaniająca wstrząsy |
| Wzrost (cm) | Rozmiar |
|---|---|
| 155-166 | XS |
| 167-172 | S |
| 173-179 | M |
| 180-185 | L |
| 186-191 | XL |
| 192-207 | XXL |
Strona producenta Orbea DENNA
Instrukcja Obsługi: Orbea DENNA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.