Orbea rower elektryczny WILD Mullet M20 M Diamond-Red
Product code: T37805X1
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30990.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T37805X1
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30990.00
Witaj w świecie poza granicami mocy. Świecie, w którym daleko i szybko to standard. Bez względu na to, jakie wyzwanie stawia przed Tobą szlak, odpowiedź zawsze brzmi: tak.
Orbea Wild M20 2026 – dzika moc, która robi różnicę
Orbea Wild M20 to rower elektryczny enduro, który nie prosi o pozwolenie – on po prostu jedzie. Zbudowany na karbonowej ramie OMR, wyposażony w silnik Bosch Performance Line CX oraz nową baterię 750Wh, daje poczucie wolności i dzikiej radości z jazdy, nawet wtedy, gdy podjazdy przypominają pionowe ściany. Dzięki zawieszeniu Fox Float X Performance i widelcowi RockShox ZEB 170 mm żaden zjazd nie jest zbyt stromy, a kamienie stają się po prostu częścią krajobrazu.
Wyposażony w 12-rzędowy napęd Shimano SLX/XT i potężne czterotłoczkowe hamulce Shimano MT420, Wild M20 pozwala skupić się na jednym – jeździe. Koła Race Face AR30 i opony Maxxis Assegai oraz Minion w najbardziej agresywnych mieszankach zapewniają przyczepność na poziomie „klej do skał”.
Ten rower nie jest dla każdego – ale jeśli szukasz maszyny, która nie zna słowa „niemożliwe”, Orbea Wild M20 2026 właśnie się uśmiechnął.
| Element | Specyfikacja |
|---|---|
| Rama | Orbea Wild OMR 2025, 29″, Concentric Boost |
| Amortyzator tylny | Fox Float X Performance, 205x65mm |
| Widelec | RockShox ZEB Base-A2 DebonAir+ 170 mm |
| Rura sterowa | Alloy 1-1/2″, Black Oxidated |
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh |
| Range Extender | Brak |
| Silnik | Bosch Performance Line CX |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller BRC3100 |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A |
| Pilot | Bosch Mini Remote |
| Zębatka | ethirteen Direct Mount 34T |
| Korba | ethirteen Helix Core |
| Manetki | Shimano Deore M6100 |
| Kaseta | Shimano CS-M7100 10-51t, 12 biegów |
| Przerzutka tylna | Shimano SLX M7100 |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Prowadnica łańcucha | ethirteen Plus Bosch CX Gen4 |
| Kierownica | OC Mountain Control MC30, 800 mm |
| Mostek | OC Mountain Control MC20, 0º |
| Uchwyt komputera | OC Computer Mount CM-05 |
| Hamulce | Shimano MT420 Hydraulic Disc |
| Tarcze hamulcowe | Galfer Wave 203 mm przód/tył |
| Koła | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
| Opona przód | Maxxis Assegai 2.50″ MaxxGrip |
| Opona tył | Maxxis Minion 2.40″ MaxxTerra |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, Dropper |
| Dźwignia sztycy | Shimano SL-MT500 |
| Siodło | Fizik Aidon 208x145 mm |
| Chwyty | OC Lock On |
| Oświetlenie | Brak |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| S | 150-175 |
| M | 160-185 |
| L | 170-195 |
| XL | 180-205 |
Uwaga Specyfikacje, kolory i komponenty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Strona producenta: Orbea Wild 2026
Instrukcja: Blue Paper Orbea Wild Carbob, Alu
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.