Orbea rower gravelowy TERRA RACE M11eLTD 1X S Frozen Concrete
Product code: T14903ID
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 44999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T14903ID
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 44999.00
Orbea TERRA RACE M11eLTD 1x 2026 to lekki, karbonowy gravel stworzony do ścigania. Rama OMX waży około 910 g i została zaprojektowana z myślą o aerodynamice i sztywności. Agresywna geometria, niski stack i wydłużony reach zapewniają sportową pozycję i pełną kontrolę na trasie. Zintegrowany kokpit OC poprawia aerodynamikę i wygląda nowocześnie. Gravel wyposażony w precyzyjny, mechaniczny napęd Sram Red XPLR 13s, lekkie koła OQUO oraz opony Vittoria Terreno T30 700×40c, które świetnie sprawdzają się na szutrach i asfalcie. Model gotowy na szybkie treningi i wyścigi w trudnym terenie.
Cechy szczególne:
| Sekcja | Komponent / Opis |
|---|---|
| Rama | Orbea Terra carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", BB386EVO, prowadnica 1X, kompatybilna z miernikiem mocy, oś przelotowa 12x142mm tył, gwint M12xP1, hak UDH. |
| Widelec | Orbea Terra ICR, pełny karbon, kompatybilny z główką ramy 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100mm, gwint M12xP1. |
| Miska sterowa | FSA 1-1/2" zintegrowana aluminiowa |
| Korba | SRAM Red XPLR AXS Dub Wide PowerMeter 42T |
| Manetki | SRAM Red AXS |
| Kaseta | SRAM XG-1290, 10-46T, 13-biegowa |
| Przerzutka tylna | SRAM Red XPLR AXS, 13-biegowa |
| Łańcuch | SRAM Red |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, Road Aero Carbon, Reach 80 mm, Drop 125 mm |
| Hamulce | SRAM Red AXS, hydrauliczne |
| Konfiguracja hamulców | Brak danych (N/A) |
| Koła | Oquo Road Performance RP50LTD |
| Opony | Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0, 700x40c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1 Lite |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, 27,2 mm, offset 0 |
| Siodło | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Owijka kierownicy | Orbea Anti-Slippery / amortyzująca |
| Piasta | OQUO Hub Name: OQUO Q10 |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| XS | 155-166 |
| S | 167-172 |
| M | 173-179 |
| L | 180-185 |
| XL | 186-191 |
| XXL | 192-207 |
Instrukcja: Instrukcja Orbea Terra Race 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.