Orbea rower gravelowy TERRA RACE M20LTD L Sunset Carbon
Product code: T14507IE
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 22999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T14507IE
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 22999.00
Orbea TERRA RACE M20LTD 2026 to lekki, karbonowy gravel stworzony do ścigania. Rama OMX waży około 910 g i została zaprojektowana z myślą o aerodynamice i sztywności. Agresywna geometria, niski stack i wydłużony reach zapewniają sportową pozycję i pełną kontrolę na trasie. Zintegrowany kokpit OC poprawia aerodynamikę i wygląda nowocześnie. Gravel wyposażony w precyzyjny, mechaniczny napęd Shimano GRX RX820 2x, lekkie koła OQUO oraz opony Vittoria Terreno T30 700×40c, które świetnie sprawdzają się na szutrach i asfalcie. Model gotowy na szybkie treningi i wyścigi w trudnym terenie.
Cechy szczególne:
| Sekcja | Komponent / Opis |
|---|---|
| Rama | Orbea Terra carbon OMX Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5"", suport BB386EVO, prowadnica 1X, kompatybilna z miernikiem mocy, oś przelotowa 12x142 mm tył, gwint M12xP1, hak UDH. |
| Widelec | Orbea Terra ICR, pełny karbon, kompatybilna z główką ramy 1-1/8"" – 1,5"", oś przelotowa 12x100 mm, gwint M12xP1. |
| Miska sterowa | FSA 1-1/2"" zintegrowana aluminiowa |
| Korba | Shimano GRX RX820 31x48T |
| Manetki | Shimano GRX RX820 |
| Kaseta | Shimano 105 R7100, 11-34T, 12-rzędowa |
| Przerzutka tylna | Shimano GRX RX820 |
| Przerzutka przednia | Shimano GRX RX820 |
| Łańcuch | Shimano M7100 |
| Kierownica | OC Gravel GR10 Carbon, Reach 70 mm, Drop 110 mm |
| Mostek | OC Road Performance RP10, -8º |
| Hamulce | Shimano RX820, hydrauliczne tarczowe |
| Konfiguracja hamulców | Brak danych (N/A) |
| Koła | Oquo Road Performance RP50LTD |
| Opony | Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0, 700x40c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm M12xP1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm M12xP1 Lite |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, średnica 27,2 mm, offset 0 mm |
| Siodło | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Owijka kierownicy | Orbea Anti-Slippery / amortyzująca |
| Piasta | OQUO Hub Name: OQUO Q10 |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| XS | 155-166 |
| S | 167-172 |
| M | 173-179 |
| L | 180-185 |
| XL | 186-191 |
| XXL | 192-207 |
Instrukcja: Instrukcja Orbea Terra Race 2026
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.