Orbea rower szosowy ORCA M10i REPLICA 47 Ceratizit - WNT
Product code: S71747UV
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: S71747UV
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
Rower szosowy Orbea Orca M10i REPLICA Ceratizit - WNTto doskonały wybór dla kolarzy, którzy oczekują od swojego sprzętu najwyższej wydajności, lekkości i niezawodności na każdej trasie. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zawodnikach i pasjonatach kolarstwa, Orca M10i REPLICA łączy nowoczesne technologie z klasycznym wyglądem, oferując wyjątkowe osiągi na szosie.
Główne cechy produktu:
Dlaczego warto wybrać Orbea Orca M10i REPLICA Ceratizit - WNT?
Orbea Orca M10i REPLICA Ceratizit - WNT to rower, który łączy najnowsze technologie z pasją do kolarstwa, oferując pełną kontrolę, komfort i szybkość na szosie. Idealny dla kolarzy szukających sprzętu, który sprosta wyzwaniom zarówno na treningach, jak i w rywalizacji. Poczuj pełną moc i osiągnij nowe prędkości z Orbea Orca M10i REPLICA Ceratizit - WNT!
Specyfikacja:
| Rama | Orbea Orca carbon OMX 2024, monocoque construction, HS 1,5″, BB 386mm, powermeter compatible, Rear Thru Axle 12x142mm, thread M12x2 P1, internal cable routing. |
| Widelec | Orbea Orca OMX ICR 2024, full carbon, 1-1/8″ – 1,5″ tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12x2 P1. |
| Steerer Tube | FSA 1-1/2″ Integrated Aluminium Cup |
| Mechanizm Korbowy | FSA Powerbox K-Force Team Edition 36x52t |
| Manetki | Shimano R9270 |
| Kaseta | Shimano Dura-Ace R9200 11-30t 12-Speed |
| Przerzutka Tył | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Przerzutka Przód | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Łańcuch | Shimano CN-9100 |
| Kierownica | Vision Metron 5D ACR EVO Integrated, Reach 80mm, Drop 125 |
| Mostek | Integrated Vision Metron 5D ACR 3K, -6º |
| Hamulce | Shimano R9270 Hydraulic Disc |
| Tarcze | 160mm Front / 140mm Rear |
| Koła | Oquo Road Performance RP45LTD |
| Opony | Vittoria Corsa Pro G2.0 TLR 700x28c |
| Oś Przód | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite |
| Oś Tył | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite |
| Wspornik Siodła | OC Performance XP10-S Carbon, 27.2mm, Setback 20 |
| Siodło | Selle Italia SLR Boost Fill Carbon Rail Ø7×9 mm |
| Owijka | Orbea Anti-Slippery/Shock Proof |
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
Strona producenta: Orbea ORCA
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru