Orbea rower szosowy ORCA M10iLTD PWR 51 MYO
Product code: T11651CM
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T11651CM
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 49999.00
Opiera się na ultralekkiej ramie karbonowej OMX, zapewniającej maksymalną wydajność, sztywność i aerodynamikę. Wyposażony w topową elektroniczną grupę Shimano Dura-Ace Di2 z wbudowanym miernikiem mocy oraz zaawansowane koła OQUO RP35LTD, Orca M10iLTD PWR to maszyna gotowa na każdy wyścig i trening.
Zintegrowany kokpit OC Carbon o profilu aero, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano R9270 oraz precyzyjne prowadzenie przewodów wewnątrz ramy gwarantują zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Siodło Fizik z karbonowymi szynami oraz opony Vittoria Corsa Pro Speed dopełniają całość, oferując wyjątkowy komfort i prędkość. To rower dla tych, którzy oczekują bezkompromisowej jakości, nowoczesnych rozwiązań i profesjonalnego performance’u.
Cechy produktu:
Rama:
Orbea Orca OMX 2026 – karbonowa, lekka, aerodynamiczna, wewnętrzne prowadzenie kabli, tylny thru axle 12x142mm
Widelec:
Orbea Orca OMX ICR – karbonowy, przód thru axle 12x100mm
Napęd:
Shimano Dura-Ace Di2 R9200 (12-rzędowy), korba z miernikiem mocy 36x52T, kaseta 11-30T
Koła:
Oquo Road Performance RP35LTD – lekkie, sztywne, zaprojektowane do prędkości
Opony:
Vittoria Corsa Pro Speed TLR – szybkie i przyczepne, na szerokiej obręczy
Hamulce:
Shimano R9270 – hydrauliczne tarczowe, tarcze 160 mm przód / 140 mm tył
Kokpit:
Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10 Carbon – aerodynamiczna konstrukcja
Sztyca:
OC Performance XP10-S Carbon – komfort i tłumienie drgań
Siodełko:
Fizik Vento Antares R1 – sportowe, karbonowe szyny, szerokość 140 mm
Zastosowanie:
Wyścigi szosowe, treningi, długodystansowa jazda sportowa
| Rama | Orbea Orca carbon OMX 2024, karbon, monocoque, HS 1,5", BB 386mm, kompatybilna z miernikiem mocy, tylny Thru Axle 12x142mm, gwint M12x2 P1, wewnętrzne prowadzenie linek |
| Widelec | Orbea Orca OMX ICR 2024, pełny karbon, stożkowa główka 1-1/8" - 1,5", Thru Axle 12x100mm, gwint M12x2 P1 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" aluminium zintegrowana |
| Korba | Shimano Dura-Ace R9200-P z miernikiem mocy, 36x52T |
| Manetki | Shimano R9270 |
| Kaseta | Shimano Dura-Ace R9200, 11-30T, 12 biegów |
| Tylnia przerzutka | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Przednia przerzutka | Shimano Dura-Ace Di2 R9250 |
| Łańcuch | Shimano CN-9100 |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, karbonowa, Reach 80mm, Drop 125mm |
| Hamulce | Shimano R9270 hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | 160mm przód / 140mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP35LTD |
| Opony | Vittoria Corsa Pro Speed 29-622, TLR, szeroka obręcz G2.0 |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite |
| Sztyca | OC Performance XP10-S karbonowa, 27,2mm, setback 20mm |
| Siodło | Fizik Vento Antares R1 karbonowe szyny, 140mm |
| Owijka na kierownicę | Orbea antypoślizgowa i amortyzująca |
| Piasta | OQUO Q10 |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| 47 | 155-160 |
| 49 | 160-166 |
| 51 | 167-172 |
| 53 | 173-179 |
| 55 | 180-185 |
| 57 | 186-191 |
| 60 | 192-207 |
Strona producenta: Orbea ORCA
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.