Orbea rower elektryczny DENNA M20i M Nickel - Carbon
Product code: T30905RC
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 33999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T30905RC
Availability: Mało 1 item(s)
Price: 33999.00
Orbea Denna 2026 – elektryczny rower allroad, który redefiniuje granice jazdy po różnych nawierzchniach. Dzięki połączeniu mocy, zasięgu i wszechstronności, Denna z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów kolarstwa.
Kluczowe cechy Orbea Denna 2026:
Orbea Denna 2026 to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego elektrycznego roweru gravelowego, gotowego na każdą przygodę.
| Rama | Orbea Denna, oś przelotowa 12 mm x 142 mm tył, gwint M12xP1, wewnętrzne prowadzenie kabli |
| Widelec | Orbea Denna OMR ICR, pełny karbon, kompatybilna główka 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100 mm, gwint M12xP1 |
| Rura sterowa | FSA, zintegrowana aluminiowa miska 1-1/2" |
| Bateria | Wewnętrzna Orbea 420 Wh |
| Dodatkowa bateria (Range Extender) | Niedostępna |
| Silnik | Shimano EP801 |
| Wyświetlacz | Niedostępny |
| Ładowarka | Orbea Smart Charger 2. generacji, 42V / 2–4A |
| Pilot sterujący | EN600-L |
| Zębatka | Aluminiowa EP8, 42 zęby |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
| Manetki | Shimano ST-8170 |
| Kaseta | Shimano CS-M8100, 10–51 zębów, 12-rzędowa |
| Przerzutka tylna | Shimano XT M8260 SGS |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Prowadnica łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Kierownica | OC Gravel GR10 Carbon, Reach 70, Drop 110 |
| Wspornik kierownicy | OC Road Performance RP10, -8° |
| Hamulce | Shimano R8170, hydrauliczne tarczowe |
| Konfiguracja hamulców | Niedostępna |
| Koła | Oquo Road Control RC30TEAM |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Przednia oś koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm, M12xP1, pusta |
| Tylna oś koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm, M12xP1, pełna, gwintowana od wewnątrz |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, 27,2 mm, offset 0 |
| Siodełko | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road Xilite |
| Błotnik | Niedostępny |
| Owijka kierownicy | Orbea antypoślizgowa / pochłaniająca wstrząsy |
| Wzrost (cm) | Rozmiar |
|---|---|
| 155-166 | XS |
| 167-172 | S |
| 173-179 | M |
| 180-185 | L |
| 186-191 | XL |
| 192-207 | XXL |
Strona producenta Orbea DENNA
Instrukcja Obsługi: Orbea DENNA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.