Orbea rower elektryczny DENNA M31e S Nickel Matt - Carbon Raw Gloss
Product code: S38003RC
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 31999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: S38003RC
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 31999.00
Orbea Denna 2025 – elektryczny rower allroad, który redefiniuje granice jazdy po różnych nawierzchniach. Dzięki połączeniu mocy, zasięgu i wszechstronności, Denna z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów kolarstwa.
Kluczowe cechy Orbea Denna 2025:
Orbea Denna 2025 to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego elektrycznego roweru gravelowego, gotowego na każdą przygodę.
| Frameset | |
| Rama | Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm tylna, gwint M12xP1, wewnętrzne prowadzenie kabli. |
| Widelec | Orbea Denna OMR ICR, pełny karbon, 1-1/8" - 1,5" kompatybilny z taperowaną główką, Thru axle 12x100mm, gwint M12xP1 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" Zintegrowany aluminiowy uchwyt |
| Ebike | |
| Akumulator | Orbea Internal 420Wh |
| Rozszerzenie Zasięgu | N/A |
| Silnik | Shimano EP801 |
| Wyświetlacz | N/A |
| Ładowarka | Orbea 2. Generacja eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Pilot | EN600-L |
| Napęd | |
| Zębatka | Alloy EP8 42t |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
| Przerzutki | Sram Rival eTap AXS |
| Kaseta | Sram XG-1251 XPLR 10-44t 12-Biegów |
| Przerzutnik tylny | Sram Rival XPLR eTap AXS |
| Łańcuch | Sram Rival 12-Speed |
| Osłona łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Kokpit | |
| Kierownica | Easton EC90 AX Carbon, flare 16º, Di2 wewnętrzne prowadzenie kabli |
| Wspornik kierownicy | OC Road Performance RP10, -8º |
| Hamulce | |
| Hamulce | Sram Rival eTap AXS |
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | |
| Koła | Oquo Road Control RC25TEAM |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Oś przednia | Orbea Thru Axle 12x100mm M12xP1 Hollow |
| Oś tylna | Orbea Thru Axle 12x142mm M12xP1 Solid inner threaded |
| Komponenty | |
| Wspornik siodła | OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0 |
| Siodło | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road Xilite |
| Akcesoria | |
| Błotnik | N/A |
| Owijka na kierownicę | Orbea Anti-Slippery/Shock Proof |
| Wzrost (cm) | Rozmiar |
|---|---|
| 155-166 | XS |
| 167-172 | S |
| 173-179 | M |
| 180-185 | L |
| 186-191 | XL |
| 192-207 | XXL |
Strona producenta Orbea DENNA
Instrukcja Obsługi: Orbea DENNA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.