Orbea rower elektryczny DENNA M31e XXL Green - Foggy
Product code: T30510RE
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T30510RE
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30999.00
Orbea Denna 2026 – elektryczny rower allroad, który redefiniuje granice jazdy po różnych nawierzchniach. Dzięki połączeniu mocy, zasięgu i wszechstronności, Denna z pewnością zdobędzie serca wielu entuzjastów kolarstwa.
Kluczowe cechy Orbea Denna 2026:
Orbea Denna 2026 to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego i wszechstronnego elektrycznego roweru gravelowego, gotowego na każdą przygodę.
| Rama | Orbea Denna, oś przelotowa tylna 12 mm x 142 mm, gwint M12xP1, wewnętrzne prowadzenie kabli. |
| Widelec | Orbea Denna OMR ICR, pełny karbon, kompatybilny z główką ramy 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100 mm, gwint M12xP1. |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" zintegrowana aluminiowa miska sterowa |
| Bateria | Orbea wewnętrzna 420 Wh |
| Range Extender | Nie dotyczy |
| Silnik | Shimano EP801 |
| Wyświetlacz | Nie dotyczy |
| Ładowarka | Orbea 2. generacji eBike Smart Charger 42V / 2–4A |
| Pilot/sterownik | EN600-L |
| Zębatka | Aluminiowa zębatka EP8 42 zęby |
| Korba | Shimano Steps EM600 |
| Kaseta | Sram XG-1351 XPLR 10–46t, 13-rzędowa |
| Przerzutka tylna | Sram Rival XPLR AXS, 13-rzędowa |
| Łańcuch | Sram Rival, 12–13-rzędowy |
| Prowadnica łańcucha | Orbea eBike chainguide |
| Kierownica | OC Gravel GR10 Carbon, Reach 70 mm, Drop 110 mm |
| Mostek | OC Road Performance RP10, -8° |
| Hamulce | Sram RIVAL AXS |
| Konfiguracja hamulców | Nie dotyczy |
| Koła | Oquo Road Control RC30TEAM |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100 mm, M12xP1, pusta w środku |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142 mm, M12xP1, gwintowana na całej długości |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, 27,2 mm, offset 0 mm |
| Siodełko | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road Xilite |
| Błotniki | Nie dotyczy |
| Owijka kierownicy | Orbea antypoślizgowa / pochłaniająca drgania |
| Wzrost (cm) | Rozmiar |
|---|---|
| 155-166 | XS |
| 167-172 | S |
| 173-179 | M |
| 180-185 | L |
| 186-191 | XL |
| 192-207 | XXL |
Strona producenta Orbea DENNA
Instrukcja Obsługi: Orbea DENNA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.