Orbea rower elektryczny MUGA 10 S Metallic Rust - Diamond Black
Product code: T37403HS
Availability: Mało 2 item(s)
Price: 31999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T37403HS
Availability: Mało 2 item(s)
Price: 31999.00
Nowa Orbea Muga to rower, który pozwala Ci wyjść poza schemat. Zapomnij o rutynie i odkrywaj nieznane – w mieście i poza nim. Muga to więcej niż rower – to Twój sposób na wolność i codzienne przygody. Dzięki mocnemu wspomaganiu elektrycznemu, dużemu zasięgowi, komfortowemu zawieszeniu i pewnemu prowadzeniu, Muga świetnie sprawdzi się zarówno na miejskich ulicach, jak i na wymagających trasach terenowych. Praktyczne bagażniki i błotniki sprawiają, że codzienne użytkowanie staje się proste i wygodne – bez względu na to, czy przewozisz zakupy, czy ruszasz na weekendowy wypad za miasto.
| Komponent | Opis |
|---|---|
| Rama | Orbea Muga 2026, hydroformowane aluminium 6061, OLD 148 RD/IGH, kokpit Orbea, zintegrowana nóżka, kompatybilna z bagażnikiem |
| Tylny amortyzator | Fox Float Performance Trunnion, 2-pozycyjny, specjalnie dostrojony, 165x42,5 mm |
| Widelec | Fox 34 Float AWL Sport 120 Rail 2.0, oś Kabolt 15x110, błotnik i system ABS |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2", zintegrowana, aluminiowa miska |
| Bateria | Bosch Powertube 750Wh, pozioma (BBP3770) |
| Dodatkowa bateria | Niedostępna |
| Silnik | Bosch Performance Line CX (BDU3843) |
| Wyświetlacz | Bosch Purion 400 |
| Ładowarka | Bosch 4A (230V), model BPC3400 |
| Pilot zdalny | Bosch Mini Remote (BRC3300) |
| Zębatka | Gates CDX 48T z osłoną |
| Korby | Prowheel EB03, aluminium |
| Kaseta | Gates CDX 24T, do systemu Enviolo |
| Przerzutka tylna | Enviolo Automatiq, Bluetooth |
| Pasek | Gates CDX Belt |
| Kierownica | Orbea Urban, zintegrowane światło, backsweep 9°, wznios 30 mm, szerokość 760 mm |
| Uchwyt komputera | Niedostępny |
| Hamulce | Shimano MT520, hydrauliczne tarczowe |
| Konfiguracja hamulców | Nie podano |
| Koła | Aluminium, szerokość 25c, 32 otwory |
| Opony | Schwalbe Johnny Watts LR, 60-584, z paskiem odblaskowym |
| Pedały | VP-892, czarne, z odblaskami |
| Bagażnik przedni | Niedostępny |
| Bagażnik tylny | Orbea RR-02, aluminium, system MIK HD, MIK Side, Ortlieb QL3.1, max. 30 kg |
| Błotniki | Curana Apollo Orbit 70 mm |
| Światło pozycyjne przód | Zintegrowane Orbea, port USB-C |
| Reflektor przedni | Supernova Starstream Pro, światło drogowe |
| Tylne światło | Supernova TL3 Z |
| Nóżka | Zintegrowana podpórka Orbea |
| Sztyca | OC Mountain Control MC22, 31,6 mm, regulowana (dropper) |
| Manetka sztycy | OC Dropper Remote, kompatybilna z SRAM Matchmaker |
| Siodełko | Selle Royal Vivo Ergo |
| Rozmiar | Wzrost |
| S | 153-172 |
| M | 164-183 |
| L | 176-195 |
| XL | 187-206 |
Instrukcja: Instrukcja Orbea MUGA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.