Orbea rower szosowy ORCA AERO M20i REPLICA 55 Ceratizit - WNT
Product code: S72855UX
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: S72855UX
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 30999.00
Rower szosowy Orbea Orca Aero M20i Replica LOTTO to perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii, doskonałej aerodynamiki i wyjątkowego designu. Stworzony z myślą o kolarzach szukających optymalnej prędkości i niezrównanej wydajności na szosie, ten model sprawdzi się zarówno w intensywnych treningach, jak i w wyścigach. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, aerodynamicznej ramie i wysokiej jakości komponentom, Orbea Orca Aero M20i Replica oferuje niezrównane osiągi na każdym etapie trasy.
Główne cechy produktu:
Dlaczego warto wybrać Orbea Orca Aero M20i Ceratizit - WNT?
Orbea Orca Aero M20i Replica Ceratizit - WNT to rower, który łączy szybkość, nowoczesność i niezawodność, dając Ci przewagę na szosie. Jego aerodynamiczna konstrukcja, precyzyjny napęd i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że jest to jeden z najlepszych wyborów w kategorii rowerów szosowych. Osiągnij swoje cele szybciej i komfortowo, wybierając Orbea Orca Aero M20i Replica!
Specyfikacja:
| Rama | Orbea Orca Aero Carbon OMX disc, monocoque, HS 1,5″, BB 386, kompatybilna z miernikiem mocy, tylna oś przelotowa 12mm x 142mm, gwint M12x2 P1, kompatybilna z systemem Speed Release, wewnętrzne prowadzenie kabli, kompatybilna z EC/DC. |
| Widelec | Orbea Orca Aero OMX ICR, pełny karbon, kompatybilna rura sterowa 1-1/8″ – 1,5″, oś przelotowa 12x100mm, gwint M12x2 P1, kompatybilne haki Speed Release. |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2″ Zintegrowany aluminiowy kubek |
| Korba | Shimano Ultegra R8100 36x52t |
| Manetki | Shimano ST-8170 |
| Kaseta | Shimano Ultegra R8100 11-30t 12-biegowa |
| Przerzutka tylna | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Przerzutka przednia | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Kierownica | OC Road Aero RA11 Carbon, Reach 80, Drop 125 |
| Mostek | OC Road Performance RP10, -8º |
| Hamulce | Shimano R8170 Hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | 160mm przód / 140mm tył |
| Koła | Oquo Road Performance RP45TEAM |
| Opony | Vittoria Corsa N.Ext G2.0 Foldable 700x28c |
| Przednia oś koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite |
| Tylna oś koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite |
| Sztyca | OC Road Aero RA10 Carbon Ultralight, SB0/25, z regulacją mikrometryczną |
| Siodło | Selle Italia SLR Boost Fill Carbon Rail Ø7×9 mm |
| Owijka kierownicy | Orbea Antypoślizgowa / Amortyzująca |
| System nawodnienia | OC Aero Bottle RA10 (550ml) + Zestaw koszyków karbonowych RA10 |
| Przechowywanie | OC Aero Toolbox TB01PP |
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| 47 | 155-160 |
| 49 | 160-166 |
| 51 | 167-172 |
| 53 | 173-179 |
| 55 | 180-185 |
| 57 | 186-191 |
| 60 | 192-207 |
Strona producenta: Orbea ORCA
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru