Orbea rower szosowy ORCA M20iLTD PWR 53 Green-Carbon
Product code: T11453AU
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 31999.00
For free delivery are missing -,--
Total 0 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
Product code: T11453AU
Availability: Brak towaru 0 item(s)
Price: 31999.00
Orbea Orca M20iLTD PWR 2026 to zaawansowany rower szosowy z karbonową ramą OMX i nowoczesnym napędem Shimano Ultegra Di2, stworzony z myślą o ambitnych kolarzach szukających lekkości, sztywności i efektywności. Dzięki zintegrowanemu pomiarowi mocy i komponentom klasy premium, ten model sprawdzi się zarówno na wyścigach, jak i podczas intensywnych treningów.
Rama Orca OMX to szczyt technologii Orbea – aerodynamiczna, lekka i estetyczna. Całość uzupełniają karbonowe koła OQUO RP45LTD, aerodynamiczny kokpit OC, hydrauliczne hamulce tarczowe i komfortowe siodło Fizik. M20iLTD PWR to model, który łączy zaawansowaną technologię z niezawodnością Shimano oraz precyzją prowadzenia.
Cechy produktu:
Napęd: Shimano Ultegra Di2 R8150 (12-rzędowy) – precyzyjna, elektroniczna zmiana biegów
Koła: OQUO Road Performance RP45LTD – lekkie i aerodynamiczne karbonowe koła
Zintegrowana kierownica: OC SH-RA10 – zintegrowany mostek i kierownica karbonowa typu aero
Zastosowanie: Kolarstwo szosowe, treningi sportowe, wyścigi i gran fondo
| Rama | Orbea Orca carbon OMX 2024, konstrukcja monocoque, HS 1,5", BB 386mm, kompatybilna z miernikiem mocy, tylny Thru Axle 12x142mm, gwint M12x2 P1, wewnętrzne prowadzenie linek |
| Widelec | Orbea Orca OMX ICR 2024, pełny karbon, stożkowa główka 1-1/8" - 1,5", Thru Axle 12x100mm, gwint M12x2 P1 |
| Rura sterowa | FSA 1-1/2" zintegrowana aluminiowa miska |
| Korba | Shimano Ultegra R8100 36x52T z lewostronnym miernikiem mocy 4iiii |
| Manetki | Shimano ST-8170 |
| Kaseta | Shimano Ultegra R8100 11-30T, 12-biegowa |
| Tylnia przerzutka | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Przednia przerzutka | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Łańcuch | Shimano M8100 |
| Kierownica | Zintegrowana kierownica i mostek OC SH-RA10, karbonowa, Reach 80mm, Drop 125mm |
| Hamulce | Shimano R8170 hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | 160mm przód / 140mm tył |
| Konfiguracja hamulców | N/A |
| Koła | Oquo Road Performance RP45LTD |
| Opony | Vittoria Corsa Pro 29-622 TLR, szeroka obręcz G2.0 OEM HP |
| Oś przedniego koła | Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Lite |
| Oś tylnego koła | Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Lite |
| Sztyca | OC Performance XP10-S karbonowa, 27,2mm, setback 20mm |
| Siodło | Fizik Vento Antares R1 karbonowe szyny, 140mm |
| Owijka na kierownicę | Orbea antypoślizgowa / amortyzująca |
| ROZMIAR | WZROST (CM) |
| 47 | 155-160 |
| 49 | 160-166 |
| 51 | 167-172 |
| 53 | 173-179 |
| 55 | 180-185 |
| 57 | 186-191 |
| 60 | 192-207 |
Strona producenta: Orbea ORCA
Instrukcja: Instrukcja Blue Paper ORCA
*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru
Zastrzegamy sobie prawo do zmian informacji odnośnie produktów znajdujących się na tej stronie.